Для чого потрібен вапняковий щебінь Цей матеріал необхідний у галузі будівництва. Найбільш приваблива його невисока вартість, це дозволяє істотно розширити сферу його застосування. Щебінь з вапняку має натуральне походження, він абсолютно безпечний з екологічної точки зору.

При його виробництві матеріал піддається дробленню, після чого його просівають за допомогою сита. Особливістю його є наявність отворів, які мають різні розміри. Готовий щебінь з вапняку дуже важливо просіяти, це потрібно для того, щоб будівельний матеріал мав той розмір, який потрібен. В різних областях будівництва має своє призначення щебінь різного розміру. Від цього залежить його вартість.

Види вапнякового щебеню:

? 5-20 цей розмір використовується при будівництві аеродромів і доріг для автомобілів, крім того, його використовують як наповнювач при виробництві недорогого бетону, а також при будівництві споруд гідротехнічного призначення.

? 20-40 даний розмір щебеню використовується, в основному, в будівництві, де дуже популярний. Одним з варіантів його застосування – роботи з облицювання фасадів об'єктів. Крім цього, це важливий компонент при виготовленні вапна. Її використовують для оформлення майданчиків. Перевага фракції – невисока вартість.

? 40-70 цей розмір щебеню застосовується для залізничних і автомобільних насипів. Крім цього, його широко використовують для облаштування території дворів. Дана фракція щебеню може використовуватися в якості матеріалу для заповнення при виробництві бетону невисокої якості. Ще одним призначенням великої щебінки є спорудження подушок при будівництві автомобільних доріг та трамвайних колій, а також у залізничному будівництві при спорудженні шляхів. При виробництві великих конструкцій із залізобетону також використовується щебінь великого розміру. Обробний матеріал для стін у вигляді щебеню з вапняку є дуже економним.

Щебінь – дуже популярний матеріал, який використовується в самих різних областях будівництва, але дуже великий 70-150 мм застосовується поки не дуже широко. На даний момент область його застосування – це оформлення берегової зони водойм і декоративне призначення.