Нанотехнологическая матова фарба Dyo Nanotex
Dyo Nanotex - Нанотехнологическая матова фарба для зовнішніх поверхонь (Туреччина)

Свайства фарби Dyo Nanotex: «розумна» фасадна фарба завдяки фотокаталитическому www.postroil.com здатна ксамоочищению під час дощу.

Цей процес можна описати наступним чином: наночастинки і структура зв'язуючого створюють умови для руйнування органічних забруднень під дією УФ-променів до компонентів, які згодом легко видаляються струменями води.

Nanotex надзвичайно стійка до стирання, впливу вологи, лугів і різної «хімії». Зберігає свій колір і властивості під ультрафіолетом. Хороша паропроникність покриття сприяє виведенню вологи з стіни назовні. А його еластичність дозволяє перекрити тонкі тріщинки і «стримати» їх повторне поява в майбутньому. Завдяки всьому вищеописаному www.postroil.com рекомендують для «оновлення» старих будинків і, звичайно ж, для фарбування нових. Відзначимо також легкість складу у роботі і високу покриваність.

Екологічність: не містить шкідливих летючих органічних сполук (VOC), безпечна для навколишнього середовища, при нанесенні практично не має запаху.

Як правильно наносити: підстава ретельно очищають від забруднень, отшелушивающихся частин старого покриття і знепилюють. Добре висушену свіжо-оштукатурену поверхню одноразово грунтують порозаполняющим складом Nanotex, розведеним водою на 10-20%; слабкі, старі, а також раніше пофарбовані поверхні — грунтом Dyobinder або Universal Binder. Після 24 годин фарбу Nanotex розводять водою на 10%, перемішують і наносять у два шари з проміжною сушкою не менше 6 годин.

Призначення фарби: зовнішні роботи по мінеральним поверхням: бетонних, пінобетонним, брикетным, цегляних, оштукатурених і т. п.