Як встановити алюмінієвий радіатор опалення І ось настали холоди. Настав час утеплювати свої будинки і алюмінієвий радіатор буде тут якраз доречний, тим більше що встановити його можна самому, не викликаючи фахівців на будинок.

При проведенні електричних мереж, можна використовувати кабель cable-invest.ru, який добре зарекомендував себе на ринку. Почнемо. Насамперед нам необхідно буде визначити місця кріплення кронштейнів. Кронштейни будемо кріпити до стіни під вікном, а їх кількість визначається кількістю секцій у самому радіаторі. На радіатор у 10-14 секцій нам знадобляться 4 кронштейна: 2 вгорі і стільки ж внизу. Під'єднати теплопроводу можна як з одного боку приладу, так і з протилежних.

Найефективнішим є одностороннє підключення, при такому підключенні самі низькі втрати при тепловіддачі, але не рекомендовано сильно нарощувати кількість секцій в ньому. Щоб не виникло зайвих проблем, виберемо перехресне під'єднання (втрати тепловіддачі всього лише 2%). Також при установці радіаторів необхідно врахувати наступні факти: відстань встановленого радіатора від бола повинно бути приблизно 60-100мм., від задньої стінки радіатора до стіни – 2-5см., а від підвіконня до верхньої частини радіатора – десь 10см.

Як встановити алюмінієвий радіатор опалення
При такому розташуванні тепловіддача буде максимальною. На вході-виході встановлюємо запірно-регулюючу арматуру, щоб можна було його вимкнути для техобслуговування та для регулювання тепловіддачі. Перед тим, як монтувати алюмінієвий радіатор потрібно в першу чергу промити систему опалення, але ні в якому разі не мийте її лужним розчином.

Тепер займемося самим монтажем. Намітимо місця, де будуть кріпитися кронштейни. Закріплюємо кронштейни цементом або дюбелями. Тепер закріпимо сам радіатор: умовно горизонтальні частини радіаторних головок повинні розміститися на гаках кронштейна. Надалі під'єднуємо до радіатора підводять теплопроводу системи опалення, не забуваємо про те, що необхідно встановити на одному з теплопроводів клапан, вентиль або термостатичний клапан. Потім для випуску повітря встановлюємо клапан у верхній частині радіатора, також можна встановити заглушку.

Все, наш радіатор встановлений. Тепер, щоб радіатор почав працювати плавно відкриваємо запірно-регулюючу арматуру, щоб не виник гідравлічний удар. Не забувайте про заходи безпеки.

Тепер ви можете повністю використовувати даний прилад, щоб у вашій квартирі завжди було тепло і затишно. Установка не займе багато сил і витрат, а результат буде радувати вас довгі роки.