Гардеробна зона речового комфорту Практично в будь-якій квартирі є таке місце, де господарі зберігають тимчасово непотрібні речі, валізи, дорожні сумки, предмети рідкісного використання, верхній одяг і взуття.

Найчастіше її називають «темнушка», «комора» або «коморка». Навіть найбільший платьевой шафа не в змозі вмістити в себе всі ці речі, так і постільні приналежності, рушники та інші предмети домашнього текстилю зберігаються розрізнено, що не зовсім зручно.

Також купуючи allegro-dveri.ru можна звернутися на allegro-dveri.ru, які добре зарекомендували себе на ринку. Дуже корисним рішенням в такій ситуації буде облаштування гардеробної кімнати у вашій квартирі. Зовсім не обов'язково відводити для цього цілу кімнату, можна обладнати її в тій же комірчині, попередньо вирішивши проблему освітлення краще використовувати стельові світильники і кілька світильників на прищіпках. Такі світильники зручні тим, що можна направляти світло на потрібний об'єкт, змінюючи кут нахилу.

Гардеробна зона речового комфорту
Гардеробне приміщення необхідно облаштовувати виходячи з особистих параметрів: кількості речей, розміру кімнати. Але існують деякі поради, які допоможуть заощадити місце і зробити кімнату більш функціональною.

Якщо дозволяє висота стель, то відмінним рішенням буде зробити антресолі, на яких можна зберігати сезонний одяг, головні убори, запасні подушки, ковдри, пледи, валізи та ін. Середній рівень необхідно заповнити полицями і металевими тягами, на яких можна помістити одяг, головні убори, що використовуються в цьому сезоні, домашній текстиль. Нижній ярус слід також оснастити полицями, на яких зручно зберігати взуття і сумки.

Якщо дозволяє площа кімнати, можна зробити і закриті шафи, а не тільки полиці і вішалки. Але перш, ніж замовляти таку меблі необхідно максимально точно розпланувати відстань, на яке вони будуть відкриватися або висуватися, щоб згодом цей фактор не завдавав ніяких незручностей.

Для того щоб діставати речі з верхніх полиць, необхідно передбачити сходи або драбину. Сучасні технології дозволяють не вдаватися до допомоги цих пристроїв, а користуватися пантографами (меблевими ліфтами), які опускають вішалку з одягом вниз, а потім піднімають її.

Стіни в гардеробі можна обклеїти шпалерами або пофарбувати. При цьому потрібно враховувати, що предмети гардероба можуть стикатися зі стінами, тому вони не повинні залишати на речах ніяких слідів.

Не зайвим буде в гардеробні приміщенні і дзеркало. І чим більше, тим краще. Цей предмет додасть комфорту, затишку і гармонії в гардеробну кімнату.