Акрилова вставка для ванної Зміна сантехніки у ванній кімнаті, як правило пов'язана з серйозними витратами часу, сил і коштів. Якщо зовнішній вигляд вашої ванної вас вже не влаштовує, то в самі короткі терміни можна отримати високий результат при установці в ванну акрилового вкладиша.

Таким чином, буде проведена реставрація ванни.

Характеристики акрилової вставки

Вкладиш виготовляють з міцного двошарового полімеру. Верхнім шаром є акрил, який має відмінні експлуатаційні характеристики. Нижній шар – особливий еластичний пластик. Він може витримувати на вигин великі навантаження. Таким чином, отримати практично абсолютно нову ванну у каркасі старої ванни від www.elitevann.ru і без демонтажу дозволяє акриловий вкладиш.

Такий елемент може бути виконаний у будь-якому кольорі і має товщину 4-6 мм. Особливого догляду акрилові вкладиші не вимагають. Вони протистоять іржі і бруду. Миються звичайним милом, а поліруючими засобами легко усуваються подряпини. Правда, агресивні речовини і абразивні засоби – вороги такої поверхні.

Переваги акрилової вставки

Вагомими перевагами володіють пластикові вставки в ванну. Зберігається антибактеріальний ефект, термостійкість, ударостійкість, відмінно утримується тепло, тобто всі переваги, якими володіє акрилова ванна. Всього близько двох годин займе повний монтаж, а використовувати таку ванну можна відразу на наступний день. Приклади можна подивитися на www.elitevann.ru.

Порівняно з акриловою ванною, набагато міцніше ванна з внутрішнім вкладишем. Адже в ролі надійного каркаса виступають стінки чавунної конструкції. Не потрібно демонтаж старого обладнання. Близько 20 років оновлена сантехніка буде надійно служити вам. Розцінки на пластикові конструкції демократичні.

При виборі акрилового вкладиша, дуже ретельно потрібно проводити виміри. Внутрішня частина ванни заміряється по верху для визначення довжини і ширини. В області нижнього зливного отвору визначається глибина.

Процес монтажу

Монтаж простий, тому його можна зробити самостійно. При купівлі вставки, купується спеціальний засіб, необхідний для закріплення всередині старої ванни вкладиша. Це двокомпонентна піна. Поверхню чавунної ванни обробляється грубозернистою наждачною шкіркою, щоб краще забезпечити зчеплення поверхонь. Краю ванни повинні бути повністю вільними. Якщо є необхідність, потрібен частковий демонтаж кахлю.

Потім проводиться процес припасування, починаючи з країв. Наступний крок – нанесення клеїть піни суцільним покриттям, установка вставки і сифона, також утримують вкладиш гвинтів. Інформація надана нашим партнером-компанією Elitevann, сайт www.elitevann.ru.