Натуральний оздоблювальний камінь. Онікс Зовнішня обробка ремонту грає дуже велику роль. Дуже популярною є облицювання натуральним каменем, так це надає відмінний візуальний ефект, ну і, звичайно ж, такі поверхні будуть довговічними і міцними.

Торгова марка «Grand Stone» «Граніт Мармур» пропонує великий вибір облицювальної натурального матеріалу. По каталогу можна вибрати будь-який бажаний камінь з представлених. Це граніт, www.postroil.com, травертин та granstone.ru, який є напівдорогоцінним камінням, у великій палітрі відтінків, які можна вибрати відповідно бажань і смаку.

Обробка натуральним каменем широко використовується як у муніципальних будівлях і спорудах, так і в житлових будинках. Це надає значний і представницький вигляд будівель і приміщень.

Таким натуральним матеріалом, можна зробити облицювання ванних кімнат, підлоги, сходів і фасадів будівель. Також зараз дуже затребуваним такий камінь став і в кухонних приміщеннях, їм облицьовували стіни вздовж робочої зони, а також стільниці і раковини.

Натуральний оздоблювальний камінь. Онікс
Сучасні дизайнери інтер'єрів з задоволенням практикують використання натурального каменю для оздоблення житлових приміщень і при створенні ландшафтного дизайну.

Облицювання поверхонь природним каменем, звичайно, задоволення дороге, але цілком доступне. І це почасти тому, що частина матеріалу доставляється з інших країн.

Онікс є напівдорогоцінним www.postroil.com – різновид халцедону, з безліччю красивих відтінків. Назва каменю походить від грецького «опух», що означає «ніготь». Також він відомий під такими назвами, як ногат, сардонікс, карнеол-онікс і халцедон-онікс.

Онікс є різновидом агата. Але на відміну від нього, у онікса шари контрастують за кольором. Відтінки цього мінералу бувають від темно-зеленого до світло-зелених, відмінною особливістю вважаються смужки чорних, білих, червоних і бурих кольорів. Прийнято вважати, що велику цінність представляють камені з більш тонкими смугами. Кристали можуть бути прозорими і непрозорими.