Реставрація штукатурки з гіпсу Відшарування, тріщини і подряпини – ось основний бич штукатурки з гіпсу. Чим менше пошкодження, тим легше його вирішити. Наприклад, подряпину досить просто замазати, завдавши на неї 1-2 мм розведеною гіпсової штукатурки або гіпсової гладі.

Так, www.makstroi.ru можуть бути відмінним варіантом для тих, хто шукає будинок. Робота значно збільшується при значних пошкодження. Перед реставрацією пошкодження необхідно зачистити. Так тріщину ще більше поглиблюють і роблять ширше на пару-трійку міліметрів. Для кращої фіксації штукатурки надалі з боків тріщин роблять насічки не ширше 5-6мм і 2-3 мм глибиною.

Реставрація штукатурки з гіпсу
Тільки після проведення всієї підготовки ви будете впевнені - гіпсова штукатурка буде надійно зафіксована і приховає тріщину. Для ще більшої надійності в свіжу шпаклівку, вмуровують армуючу сітку у вигляді смужки відповідної ширини. Подальші роботи схожі з роботою при нівелюванні швів між листами гіпсокартону. На армуючу сітку, зверху, накладається гіпсова штукатурка.

І, нарешті, самий не естетичний вигляд пошкодження, так звані, залисини. Місця, де штукатурка відвалилася чи її по тим чи іншим причинам вилучили. Дуже важливо при реставрації знайти штукатурку саме тієї марки чи хоча б того виробника, яка була на цьому фрагменті раніше. Та як гіпсова штукатурка еластична – нанести одним шаром, розгладити. Коли не вдається знайти штукатурку з гіпсу, можна знайти шпаклівку з цього матеріалу або гіпс, простий будівельний гіпс.

Якщо ж стіна пошкоджена тотально, це робота для професіонала, доведеться накладати штукатурку тонким шаром на всю поверхню.