Зміна планування в квартирі Досить часто буває так, що після покупки житла власника не влаштовує стандартна планування або певні її елементи. У такому разі її можна змінити, але варто врахувати величезну кількість факторів, які можуть перешкодити зміни стандартного планування.

Для цього варто докладно вивчити велику кількість інформації і мати детальне уявлення про бажаному результаті. Необхідно заздалегідь розуміти, що знесення несучих стін неможливий, так як це загрожує обвалом перекриттів в приміщенні.

Єдиним можливим зміною є збільшення віконних і дверних прорізів. Бажана консультація з фахівцями, які зможуть підказати, що і як варто робити. Виконання розрахунків варто надати також фахівцям в цій області, які займаються цим не в перший раз і точно знають які ідеї можна реалізувати, а що неможливо зробити. Потім необхідно узгодити новий план планування з державною структурою, яка відповідає за експертизу проектів. При підтвердженні проекту можна приступати до роботи і розраховувати необхідну кількість будівельних матеріалів.

Необхідно розуміти, що зміна планування в квартирі або будинку досить складна і витратна ідея, адже необхідно придбати велику кількість будівельного матеріалу, а потім вивішуй весь обсяг будівельного сміття. При кладці перегородок варто вибрати матеріал-блоки і клей для їх укладання, а у випадку з цеглою необхідний пісок і цемент, але зручніше купити піщано-цементну суміш для економії часу. Потім необхідно обштукатурити готові перегородки. Цей процес досить трудомісткий і для виконання даної роботи необхідно володіти знаннями, так і вміннями. Для початку необхідно виставити напрямні маяки під рівень, щоб отримати ідеально рівну площину стіни надалі.

Зміна планування в квартирі
Зміна планування в квартирі

Потім необхідно нанести штукатурну суміш на стіну і затерти його до одержання максимально рівної поверхні. Після його висихання необхідно витягти із стіни маяки і заштукатурити виїмки. Коли поверхня стіни висохне слід затерти її наждачним папером або сіткою, для отримання поверхні готової до подальших косметичним робіт. Але перед цими процедурами варто закінчити прокладання проводки і сантехнічні роботи для економії часу і коштів. Після завершення цих робіт і перевірки справності проводки та сантехніки можна приступати до нанесення шпаклівки.