Облицювання фундаменту підбір найбільш відповідного матеріалу Фундамент, як відомо, не тільки несе дуже серйозні навантаження, але ще й у порівнянні з іншими елементами будови, в набагато більшою мірою зазнає згубного впливу різних природних факторів.

Крім того, дана частина споруди також ще досить часто піддається різним механічним впливам і від рук самого господаря, наприклад, при проведенні будь-яких робіт у безпосередній близькості від стін будинку. І тому, звичайно ж, дуже важливо, щоб облицювання біля цоколя була не тільки досить привабливою, але ще й максимально стійкою до всіляких пошкоджень.

Матеріали для облаштування фундаменту

Плитка клінкернаДосить хороші фізичні властивості досить швидко принесли подібної плитці вельми істотну популярність. І це повністю виправдано, адже вона не тільки володіє досить презентабельним і оригінальним виглядом, але ще й відрізняється своєю абсолютною нешкідливістю та відносно простим способом монтажу. Що стосується мінусів у клінкеру, то тут варто хіба що тільки відзначити надзвичайно високу вартість подібного матеріалу, а також необхідність застосування з ним тільки виключно спеціальних будівельних сумішей.

Натуральний і штучний камінь

Облицювання фундаменту підбір найбільш відповідного матеріалу
Вартість істинно природного каменю, як правило, зазвичай залежить від його безпосередній породи. Так, вапняк і піщаник сьогодні вважаються найбільш дешевим варіантом, а мармур, навпаки, самим дорогим матеріалом, який може дозволити собі далеко не кожен господар. Основна перевага такої кам'яної обробки, природно, полягає в його неймовірній довговічності і особливої привабливості. Правда, при цьому, даний матеріал відрізняється вельми солідною вагою і досить пристойною вартістю. Саме тому, експерти при облагороджуванні фундаментів, сьогодні рекомендують користуватися спеціальним штучним каменем, який за своїми властивостями і вигляду практично не відрізнити від натурального, однак, при цьому, має більш демократичну вартість.

ПВХ панелі

Виконані з ПВХ панелі – вироби досить універсальні, здатні з легкістю імітувати інші види матеріалів. Правда, тут дуже важливо пам'ятати, що фасадні та цокольні панелі мають кілька досить серйозних відмінностей. Так, наприклад, вироби, призначені для облаштування фундаментів, зазвичай виконуються зі спеціального, досить міцного пластику, і, як правило, мають особливу більш грубу текстуру.