Правила проведення відкритої електропроводки При виконанні робіт пов'язаних з монтажем електропроводки, необхідно визначитися якого виду монтажу віддається перевага відкритого чи прихованого. Проводити приховану проводку трудомісткий і копіткий процес.

У укладки проводів, доведеться руйнувати оздоблювальні покриття, що прикрашають квартиру.

Використовувати www.metrel-russia.ru можна, якщо вирішено зайнятися заміною або проведенням лінії електропроводки.

Застосовуючи відкриту проводку, кабелі укладають по поверхні стін. Відкрита проводка дозволяє додати додаткову лінію, не порушуючи цілісності системи ділянок мережі. У відкритої електропроводки існують мінуси. При такому способі проводу нічим не захищені. Монтаж вимагає використання додаткового простору.

Правила проведення відкритої електропроводки
Для здійснення монтажу відкритої проводки використовують будь-кабель, який застосовують при прихованій проводці. Відкрита частина кабель-каналу прикривається спеціальною кришкою.

Правила проведення монтажу

На початку роботи необхідно визначиться з розрахунками необхідної кількості матеріалу на виконання роботи. Знадобиться план квартири. Складають креслення. З креслення видно як проходить кабель-канал, які знадобляться аксесуари.

Відкриту проводку прокладають по стінах, стелях, підлозі.
Починається монтаж з видалення нерівності з поверхні.
Точкою, від якої потрібно починати монтувати електропроводку є розподільний щиток, розташований біля дверей.

Від нього по стіні прокреслюють лінію, по якій буде проходити канал, потім відрізаний шматочок кабель-каналу приєднують до стіни.
По лінії перфоратором свердлять отвори, через 30-40 см. Потім в отвори вставляють дюбелі, виробляють закріплення каналу на стіні.

Проблемними місцями для відкритої проводки, дверні прорізи. Для проведення дроти з одного приміщення в інше, необхідно просвердлити біля дверей дірку, протягнути провідник. Вставити в отвір шматочок трубки з пластику, через трубку протягнути дроти.

Монтаж відкритої електропроводки делікатний процес. Для проведення робіт необхідно провести ретельну підготовку і розрахунки. Спланувати дії.