Цегла Як універсальний будівельний матеріал, що здавна використовувався керамічна цегла. Його залишки знаходять при розкопках в Месопотамії і Вавилоні. Він навіть згадувався в старому завіті.

Цегла володіє такими властивостями, які дають йому можливість стати для будівництва капітальних будівель ідеальним матеріалом.

Перед тим як виробляється elitstroy71.com необхідно визначитися який матеріал оптимально використовувати на тому чи іншому ділянці будівництва.

Будівельний цегла володіє такими властивостями, як екологічна частота і довговічність, здатність витримати навантаження, водостійкість і морозостійкість, а також вогнетривкість. За своїм призначенням, цей будівельний матеріал ділитися на спеціальний цегла, лицьової або облицювальна і рядова цегла.

При зведенні перекриттів, внутрішніх і зовнішніх стін, застосовується будівельний цегла. Для різних зовнішніх робіт, де переважають різноманітні колірні рішення, використовуються облицювальна цегла з високоякісної зовнішньою поверхнею. Для особливих умов експлуатації йде спеціальний цегла. Наприклад, це може бути цегла вогнетривка.

Цегла
Одним з важливих властивостей будівельної цегли є його здатність витримувати навантаження перекриттів, стін, даху. Цегла класифікують, виходячи з цієї властивості, по маркам міцності. На багатоповерхове будівництво йде більш міцний цегла. Також цегла ділитися на порожнистий і повнотіла. Повнотіла цегла більш міцний. Його використовують, наприклад, у фундаментних колонах. Цегла пустотіла підвищує здатність утримувати тепло, він добре для перегородок і стін.