Анкер для цегляних стін. Як здійснюється монтаж Найкращими анкерами для цегляних стін вважаються клинові анкери. Також ці анкери звуть стрижнями. Як правило, подібний вибір пов'язується з тим, що для конструкцій, яких великий рівень щільності повинні бути потужні кріплення.

Сам анкер складається з різьби на одному кінці, шпильки, елементи для закріплення конусної форми.

Установка анкера для цегляних стін:

1. Першим ділом з допомогою перфоратора потрібно просвердлити отвір, яке буде співпадати з різьбленням і кріпленнями на анкері.

2. Повністю почистити стіну від різного роду бруду, а також пли за допомогою пилососа чи спеціального будівельного фена.

3. Помістити анкер у стіну і дуже акуратно вбити його з допомогою молотка.

4. Помістити гайку на болт і закрутити. Також варто спочатку повністю закрутити гайку, а після трохи відпустити.

5. Помістити шпильку на кріплення і знову закрутити.

Сам анкер клинового типу може бути розмірами від 3 до 30 сантиметрів завдовжки, а також діаметром від 6 до 2 сантиметрів.

Анкера поділяють на такі різновиди:

#10004; Электроцинкованные;

#10004; З нержавіючого матеріалу;

#10004; Горячоцинкованные;

#10004; З кислотоупорного матеріалу;

Хімічний анкер для цегли

Для того щоб проводити роботи зі стінами із цегли, також дуже добре можуть підійти так звані хімічні анкера. Особливо добре підходить це рішення в разі пустотілих матеріалів. Такі анкери виконують із спеціально оцинкованої сталі. Варто знати, що кріплення додатково закріплюється за допомогою стопорного болта, це не дає анкеру провалюватися всередину стіни. Розміри анкера підбираю відповідно товщині стіни і наявності в ній порожнечі.