Прийоми оформлення віталень без телевізора і-або каміна Одне з рішень прикраси вітальні – прибрати телевізор, особливо якщо враховувати, що в плані інтер'єру він не грає ніякої ролі, а місце займає досить. Безліч нових можливостей відкриється перед вами, якщо у вітальні не буде встановлена ця побутова техніка.

Детальніше: Прийоми оформлення віталень без телевізора і-або каміна

Як встановити алюмінієвий радіатор опалення І ось настали холоди. Настав час утеплювати свої будинки і алюмінієвий радіатор буде тут якраз доречний, тим більше що встановити його можна самому, не викликаючи фахівців на будинок.

Детальніше: Як встановити алюмінієвий радіатор опалення

Застосування панелі з дерева Відомі всьому світу своєю претензійністю французи, ще наприкінці XVI століття стали використовувати дерев'яні панелі для утеплення палаців. Захищаючи стіни від холодів, з'явилася можливість відійти від звичного і в деякому сенсі набридлого всім оформлення гіпсом, яке до всього іншого і створювало деякі труднощі.

Детальніше: Застосування панелі з дерева

Який розчин для штукатурки краще Штукатурка є найпопулярнішим способів вирівнювання поверхні стін, підготовки їх до фінішного декорування. На відміну від застосування листових металів, цей тип обробки може бути реалізований самостійно: основним інструментом у даному випадку виступає правило або широкий шпатель.

Детальніше: Який розчин для штукатурки краще

Особливості електричної печі для лазні Користь лазні для здоров'я людини важко переоцінити, і тому кожен добрий господар старається обзавестися цієї важливої будівництвом на своїй присадибній ділянці.

Детальніше: Особливості електричної печі для лазні

Самостійне оштукатурювання печей Пічку в стародавні часи громадяни застосовували виключно для готування їжі та для обігріву свого житла. На запоні російської печі грали малюки, і грілися люди похилого віку.

Детальніше: Самостійне оштукатурювання печей

Будівельний цегла - види, властивості, область застосування Незважаючи на те, що вигляд у цього будівельного матеріалу – непомітний, будівельний цегла не втрачає своєї актуальності, адже перші згадки про цьому матеріалі є ще в Біблії!

Детальніше: Будівельний цегла - види, властивості, область застосування

Будинок для молодої пари Така споруда відповідає одному з основних вимог сучасності - добротності при мінімальних витратах. Саме на цьому сконцентрували свої зусилля архітектори.

Детальніше: Будинок для молодої пари

Заміна мідних труб Незважаючи на те, що в сучасному світі, з'явилася величезна кількість різних матеріалів, можна сміливо стверджувати, що мідні труби широко використовуються й сьогодні, хоча їх і прийнято вважати більш старим матеріалом.

Детальніше: Заміна мідних труб

Електропроводка в будинку. Техніка прокладки Схема майбутньої електропроводки готова, необхідні матеріали придбані. Необхідно визначитися з типом електропроводки (прихована / відкрита). Прихована проводка передбачає великий обсяг роботи з пророблення штроб – канавок для електропроводки і поглиблень різних форм для встановлення вимикачів, розеток та з'єднувальних коробок.

Детальніше: Електропроводка в будинку. Техніка прокладки