Фасадні і фактурні фарби Фарби відповідальні не тільки за захист поверхонь, що офарблюються, але і за їх зовнішній вигляд, не є винятком і фасадні фарби, які надають www.postroil.com декоративний вид.

Фасадні фарби називають по різному і текстурними, і фактурними, і структурними але під усіма цими назвами ховається один і той же лакофарбовий матеріал, який містить спеціальний наповнювач.

Використовуючи фасадну www.postroil.com можна створити купу різних варіантів текстури і кольору фасаду. Для це потрібно варіювати складом фарби, використовуваними інструментами і технологіями нанесення. В основному для нанесення фактурної фарби використовується гребінка, шпатель або губка натуральна, іноді застосовуються і розпилювачі.

До речі метод нанесення дуже впливає на витрату матеріалу, який при фарбуванні фактурними www.postroil.com завжди високий. Справа в тому, що це тип фарб завжди наноситься товстим шаром і тому відповідно велика витрата. Хоча варто відзначити і плюси даної особливості, адже це дозволяє не турбуватися про ретельну підготовку поверхонь.

Фасадні і фактурні фарби
Достатньо щоб поверхні були міцними і сухими, а дрібні вибоїни і тріщини можна залишити, фарба їх приховає і вони будуть непомітні. До речі це дозволить заощадити час, сили і кошти на підготовку поверхонь.

www.postroil.com дуже стійки до всіх негативних впливів природи. Найголовніше, що вони не бояться дощів та підвищеної вологості. Потрібно також згадати про їх чудовою стійкістю до ультрафіолетового випромінювання і кислотних опадів. Все це завдяки акрилової складової, яка виступає у складі фасадної фарби у ролі сполучного елемента.

Фактурні фасадні фарби можуть використовуватися на самих різних поверхнях. Їх можна наносити на бетонні, оштукатурені, дерев'яні та цегляні поверхні, головне, щоб усі вони відповідали високим вимогам міцності.