Як заощадити на оренді міні-екскаватора На сьогоднішній день велике розповсюдження отримали міні-екскаватори, які застосовуються в багатьох сферах (будівельної, комунальної і т. д.) при необхідності провести землерийні роботи на невеликому обмеженому ділянці, де великогабаритної техніки буде не розвернутися.

Саме завдяки цьому xn--78-6kcaj8aaqaqms0ait3o.xn--p1ai набирає все більшу популярність.

Економимо на оренді

Існує кілька способів заощадити на оренді міні-екскаватора.

  • Орендувати у власника. На різних сайтах з оголошеннями легко можна знайти пропозиції по оренді міні-екскаватора безпосередньо у його власника. Таким чином можна уникнути накрутки фірм, що пропонують аналогічні послуги, а також з'являється можливість вибрати міні-екскаватор з найменшою вартістю оренди.

  • Об'єднатися з сусідами. Досить часто міні-екскаватор використовується для різних садово-дачних робіт (риття канав, траншей та ін). В такому випадку можна об'єднатися з сусідами по саду і найняти один екскаватор на всіх.

  • Орендувати міні-екскаватор вагою менш 4 тонн. Екскаватори вагою до 4 тонн можуть пересуватися самостійно, і в такому разі не потрібно оплачувати дорогу доставку до місця робіт такої техніки на спеціальному евакуаторі.
  • Вивчаємо договір

    Перш ніж підписувати договір оренди, потрібно уважно ознайомитися з його умовами. Зокрема, свою увагу варто приділити гарантії, наданої на роботу і технічний стан техніки. Найчастіше термін гарантії становить рік або дві тисячі мотогодин.

    Також не можна забувати і про роботу оператора, яка може бути включена або не включена в оренду міні-екскаватора. Відповідно, у другому випадку оренда техніки в сумі обійдеться дорожче, тому перед підписанням договору необхідно в обов'язковому порядку уточнити цей важливий момент.