Продаж металу оптом Компанія ФЕРРОПОРТ-СЕРВІС ось уже кілька років веде продажу металу оптом та в роздріб за вигідними цінами для клієнтів. У нас Ви зможете придбати будь-який виріб металопрокату в необмеженій кількості.

Для того щоб вже сьогодні оформити замовлення, можете пройти на наш офіційний сайт ferroport.ru переглянути запропонований каталог та подати заявку. Далі наші менеджери оперативно зв'яжуться з Вами для уточнення робочих моментів, обсягу партії, способу оплати і візьмуться за реалізацію замовлення.

В наймання асортименті представлені такі групи товарів як:

  • Труби різних видів – це і гарячодеформовані і безшовні холоднодеформовані, нержавіючі, електрозварні профільні. З допомогою продукції даної категорії товарів можна створювати різні проекти трубопроводів, конструкції і т. д.

  • Сталь листова – у нас Ви знайдете наступні її види: гарячої і холодної прокатки, оцинковані листи, профнастил. Ці товари відмінно підійдуть для будь-якого виду оздоблювальних робіт на об'єкті. У нас Ви зможете придбати їх вигідною і недорогою ціною.

  • Вироби сортового прокату: кутник рівнополочний і нерівнополичний, коло, квадрат, балки двотаврові, катанка, арматура, швелер і багато іншого.
  • Для того щоб ознайомитися з усіма позиціями можете пройти по посиланню. Там Ви також знайдете продукти з нержавіючої сталі, кольорових металів, титану.

    Після оформлення замовлення вся продукція доставляється клієнту нами. Ми не використовуємо посередників в питаннях транспортування. Також ми дотримуємося правила перевезення товарів, що гарантує їх цілісність після прибуття. Сьогодні наша компанія вже працює не тільки з партнерами в межах столиці, ми змогли розширити географію роботи і співпрацюємо з клієнтами по всій країні. При укладанні угоди наші менеджери озвучують терміни поставки, щоб Ви могли орієнтуватися, і завжди чітко контролювати їх дотримання.

    Постійні клієнти компанії мають особливі привілеї в питаннях ціни. Ми раді запропонувати вигідну вартість та новим клієнтам. У процесі ціноутворення ми залишаємося лояльними, і тому у нас Ви знайдете адекватні програми. З нами можна забути про бракованої продукції, простоях або відсутності позицій при надходженні замовлення. Для того щоб успішно створити проекту необхідно знайти надійного постачальника, і ми можемо стати для Вас таким. З нашою допомогою вже реалізовані десятки проектів, і ми готові допомогти Вам. Телефонуйте нам вже сьогодні для здійснення замовлення.