Робочі рукавички в різних сферах діяльності У багатьох сферах діяльності використання засобів індивідуального захисту є обов'язковим, у тому числі спеціальних робочих рукавичок. Саме ці вироби забезпечують комфортний і безпечний працю на підприємствах, будівництві, при монтажних роботах.

Руки потребують захисту також при проведенні сільськогосподарських і побутових робіт, прибирання, риболовлі.

Багато підприємств купують для свого персоналу ivutex.ru. Справа в тому, що саме вироби вітчизняного виробника має найвищу якість і здатні задовольнити потреби залежно від технологічної потреби.

Різні моделі таких засобів індивідуального захисту справляються з різними завданнями. Так, одні екземпляри запобігають в основному лише механічні пошкодження, інші – не допускають контакту шкіри з їдкими хімічними сполуками, а треті уберігають від опіків.

Призначення робочих рукавичок

В залежності від умов праці, руки робітників потребують різних видів захисту.

  • Будівельні, монтажні роботи вимагають щільних бавовняних виробів. Руки в них «дихають» і не потіють, при необхідності х/б рукавички легко знімаються і надягають знову. Подібні моделі забезпечують комфортну роботу протягом всього дня, не викликаючи алергічних реакцій. Спеціальне поливинилхлоридное нанесення сприяє підвищенню рівня зчеплення, що може прискорити темпи та якість роботи.

  • В лісовому господарстві рекомендується використовувати бавовняні вироби з суцільним ПВХ нанесенням в області долонь. Такий хід запобігає потраплянню всередину дрібних частинок деревини, тирси і забруднень.

  • При контакті з водою перевагу віддають рукавичкам з латексним покриттям, який перешкоджає контакту рідини з шкірою. Ці вироби користуються великим попитом у клінінгових компаній, підприємств сервісу та обслуговування приміщень.

  • Для електромонтажних робіт необхідні спеціальні діелектричні рукавички, здатні нейтралізувати вплив високої напруги. Чи варто говорити, що подібні моделі необхідні для забезпечення безпеки життя в повному сенсі цього виразу.

  • Вантажно-розвантажувальні роботи потребують особливо міцних вироби з ПВХ, яким не страшні навіть порізи і проколи.

  • Для роботи з хімічними речовинами (розчинами, лугами, кислотами, бензином, нафтою та ін) застосовують вироби з натурального і синтетичного латексу. Великим попитом представлені моделі користуються на підприємствах харчової, газової, нафтової промисловості. Різні види латексних рукавичок використовуються в медицині, сферах краси, будівництві та ін. Повітропроникність високоякісних примірників забезпечує гігієнічність, гігроскопічність, зберігаючи максимальну точність руху. Натуральне бавовняне напилення на внутрішній стороні робить використання таких виробів комфортними, до того ж запобігає алергічні прояви.

  • В умовах роботи при низьких температурах перевагу віддають утепленим моделям. Такі вироби можуть бути виконані з натуральної шкіри, а всередині мати бавовняну підкладку і хутряної утеплювач. Посилені манжети забезпечують надійну посадку на руках, а також додаткову термоізоляцію.
  • Не забувайте, що дотримання вимог безпеки на виробництві необхідно не тільки для збереження життя і здоров'я робітників, але і для відмінної продуктивності підприємства.

    Подробиці на ivutex.ru.