Ванна або душова кабіна Це питання для господарів буває дуже непростим. Але, зваживши всі за і проти, можна прийти до висновку про те, що необхідно саме вам. Для деяких питання здається таким непростим і нерозв'язним, що люди залишають і ванну, і купують душову кабіну.

Але, звичайно, такий варіант доступний не всім з-за розмірів ванної кімнати.

Отже, в якому випадку можна замінити традиційну ванну на душову кабіну? Дайте собі відповідь на запитання, наскільки часто ви приймаєте ванну. Якщо часто, практично щодня, тоді міняти не варто, тому що ви втратите ті хвилини задоволення, які дарує вам тепла ванна з піною, з розслабленням, з обдумуємо якихось важливих для вас питань.

Якщо приймати ванну ви не любите або не можете станом здоров'я і зазвичай миєтеся під душем, стоячи у ванній, то тоді, звісно, вашим варіантом буде душова кабіна, де приймати душ буде значно більш зручно. Піддон для душу можна вибрати будь-який, наприклад, www.mega-santehnika.ru або, навпаки, глибокий, щоб можна було купати дитину.

З іншого боку, глибокі піддони не підійдуть, якщо в родині є старші люди – приймати душ в такому разі їм буде важче. А якщо оснастити його різними функціями, тоді це принесе ще більше задоволення. Можна взагалі вибрати такий набір функціоналу, що не доведеться відвідувати додатково гідромасаж або ще якісь інші процедури. Але, зрозуміло, чим більше функцій, тим дорожче обійдеться покупка.

Крім того, душова кабіна може заощадити місце у ванній. І з цієї причини теж вона стала такою популярною сьогодні. Вивільняється місце господарі невеликих ванн використовують для інших цілей, а ванна виглядає більш сучасною і просторою. І ще одна причина, яку потрібно відзначити: деякі люди обожнюють приймати душ, а не ванну, тому питання встановлення душової кабіни вирішується сам собою.