Дренажний насос для відкачування брудної води Дренажне обладнання призначене для виконання ряду специфічних завдань, наприклад, з його допомогою можна перекачувати стоки, розгойдувати і чистити свердловини, відкачувати затоплені підвали та інше.

З цієї причини насоси дренажного типу повинні відрізнятися своїми ключовими характеристиками від більш звичних моделей обладнання напірного типу. З-за подібної особливості іноді пересічному споживачеві складно вибрати той насос, який ідеально підійшов би під неї вимоги.

Широким попитом зараз користуються насоси Макіта .

Але в цій статті, крім нього, будуть розглянуті і інші, не менш популярні моделі, які відмінно справляються зі своїм завданням. В цьому переліку, будуть перераховані не тільки хіти, але й агрегати, що відрізняються високою надійністю.

Японський насос Макіта – поєднання компактності і продуктивності

Makita вважається відомим брендом, який популярний на машинобудівному ринку. Таке положення речей компанії обумовлюється тим, що вона виробляє обладнання, яке стабільно, надійно і результативно працює.

Варто виділити насос дренажного типу ПФ1010, який відноситься до побутового обладнання. Подібний агрегат відрізняється ергономічністю, а корпус виготовляється з пластику високої якості. Якщо порівнювати дану модель з іншими, то варто відзначити її компактні розміри і високий рівень продуктивності. Крім цього, модель ПФ1010 може працювати в автоматичному режимі, що запобігає перегрів обладнання і роботу в холостому режимі.

Дренажний насос для відкачування брудної води
Дренажний насос для відкачування брудної води

Що стосується сфери діяльності, то дана модель дренажного насоса, що перекачує забруднену середу (яка може мати тверді частинки фракцій, розміри яких не більше 3.5 см) і генерує напір в ландшафтній іригаційної системи. Варто відзначити можливість забору рідини не тільки з ємності або колодязя, але і зі ставка, струмка, річки, інших водойм.

Відштовхуючись від технічних характеристик можна виділити, що дана модель обладнання здатна генерувати напір 10-метрів і забирати рідина з глибини до 5 метрів. Продуктивність такого агрегату і зовсім дивує – близько 14400 літрів води протягом години. При цьому, потужність двигуна порівняно невисока – 1.1 кВт.

Італійський насос Pedrollo – якісні та продуктивні моделі

Дана фірма є шановним виробником, який займає випуском обладнання напірного типу. Дренажні їх моделі володіють рядом достоїнств, але ми зупинимося на одній з них – Топ Вортекс.

Подібний агрегат відноситься до категорії заглибних насосів, які оснащуються напірним відцентровим вузлом. Варто відзначити, що дана модель передбачає можливість експлуатації в автоматичному режимі.

Конструкційним матеріалом даної моделі виступає «фірмовий» технополімер, завдяки чому корпус пристрою має високий рівень стійкості до механічних пошкоджень і агресивних середовищ. Саме з цієї причини Топ Вортекс справляється з перекачуванням не тільки води, але і хімічних реагентів.

Але основним призначенням моделі є перекачування брудної рідини і стоків фекального зразка. Подібну середу обладнання викачує з септиків, глибина яких не перевищує 3 метри. Доступна також викачка з колодязя зливового типу. З його допомогою можна відкачувати басейни та інші штучні водойми. Подібною моделлю можна користуватися в постійному режимі.