Як вибирати ліжечко для дітей
Коли купується дитяче ліжечко, то варто звертати увагу не тільки на зовнішній вигляд виробу і його ціну. Існує декілька дуже важливих показників, які також необхідно знати, щоб зорієнтуватися у різноманітті пропонованих дитячих ліжечок.

Насамперед, це виріб повинен бути натуральним.

Для дитячого ліжечка завжди найкращим матеріалом вважалося дерево. Також потрібно ретельно вибирати www.vegas.by, які забезпечать вашому малюкові здоровий сон. Такий виріб обов'язково повинно стояти на ногах твердо. Люлька або ліжечко-гойдалка зручні тільки для маляток, але коли дитині більше чотирьох місяців, ліжко має стояти стійко, тому що малюк може сам сильно розгойдати і ліжечко може перевернутися.


Коли малюк ще не може вставати і сідає, то невелике може бути відстань від дна до бортика, тобто глибина ліжечка. Але як тільки малюк переходить у своєму житті до активно-ползательной частини, то від дитячого матраца до верхнього борту глибина спального вироби вже повинна становити близько 65 сантиметрів. Існують ліжечка, в яких висота дна може регулюватися. Став непотрібним бортик спокійно знімається, коли дитина стає великим і самостійно з ліжечка вибирається.

Що стосується відстані дитячого ліжечка між планками решітки, то оптимальним є п'ять-шість сантиметрів. Дно дитячого спального місця повинно бути в ідеалі рейковим. Нинішній ринок пропонує безліч різних варіантів дитячих ліжечок. Існують види виробів, які можуть розсуватися і змінюватися, перетворюючись в дитячі кушетки. Їх можна буде років до 8-10 використовувати. Дуже зручно, якщо ліжечко також забезпечена надвижными ящиками.