Торцювальні пилки Bosch GCM Продовжуючи впевнено завойовувати відносно нову для Bosch область ринку, фірма радує покупців технологічними новинками. У чергових ручних дискових пилах компанія застосовує технологічні рішення, завдяки яким вони успішно конкурують з аналогами інших іменитих марок.

Консольні пили - ті, у яких ріжуча частина здатна ковзати по штангах, -функціональніша. З їх допомогою заготовки розпилюють завширшки більш як 30 см, при цьому всі переваги «простого» різака зберігаються: рухливий блок у будь-який момент можна зафіксувати в обраному положенні. Я, наприклад, пиляв цією пилкою a-la-parket.ru що говорить про її ювелірній роботі.

Один від одного 10-та і 12-та моделі (цифри задають діаметр у дюймах) відрізняються «габаритами» диска. В залежності від типу задачі зручніше той чи інший розмір оснастки. У пив різні швидкості обертання вала (менший диск обертається швидше), але лінійні швидкості зубів приблизно рівні. Великий пиляє глибше, а максимальна ширина распускаемой заготовки у обох моделей практично однакова. Головна з загальних рис - висока опрацьованість виробів. Машини радують всім - ергономікою, функціональністю, надійністю.

Торцювальні пилки Bosch GCM
Пили можуть похвалитися великим діапазоном можливих режимів. Крім «розмаху» розрізуваних заготовок, майстру надано иширокий вибір кутів www.postroil.com. Поворот станини вправо досягає 60 градусів - набагато більше загальноприйнятого в даному класі. Та й нахил пили доступний в обох напрямках, що зовсім не є обов'язковим навіть для професійних пив. Таким чином, майстрові, що обрав Bosch GCM 10 SD або 12 SD, забезпечений творчий простір. Потужність 1800 вт дозволяє пиляти будь-які заготовки без зниження швидкості.

Розмічальні шкали кутів на станині не наклеєні, а відлиті разом з нею в металі. Навіть при інтенсивної багаторічній роботі такі позначки не зітруться. Для обробки довгих заготовок пили спочатку укомплектовані висувними подовжувачами станини. Налаштування їх положення, як і всі решта регулювання, відбувається без допомоги www.postroil.com - фіксатори легко відкриваються-закриваються, але при цьому надійно тримають вибране положення. Так само елементарно вибирають і кут повороту станини - зручна прогумована рукоятка оснащена двома допоміжними пристроями. Перше - перемикач, що дозволяє встановити довільний кут або спиратися на «популярні» значення (для «улову» таких в основі є пази). Друге -блокуючий важіль, що фіксує положення.

Торцювальні пилки Bosch GCM
Нахил на потрібний кут закріплюють іншим важелем. Він розташований спереду на поворотній частині станини - користуватися зручно, адже він завжди під рукою. Яскраво-червоні покажчики кутів повороту і нахилу допомагають в роботі і надають пилі сучасний вигляд.

Поворотна основна рукоятка, теж виконана в червоно-синіх кольорах, обертається на 360 градусів. Такий вузол робить пилку надзвичайно зручною, так як будь-який користувач може налаштувати захоплення під себе. Фіксують положення ручки кріпленням типу засувок на гірськолижних черевиках. Для більш надійного захоплення на її робочої поверхні знаходиться гумова накладка.

По краях рукоятки передбачені кнопки (вони дублюють один одного для більшої зручності), які відповідають за включення соленоїда - електромагніту, відволікає засувку захисного кожуха. Відсунути її можна і вручну, але зробити це однією рукою не вийде. Кнопка на ручці допомагає і «прицілюватися», і працювати, вивільняючи другу руку для контролю положення заготовки.

Гумовим покриттям забезпечена і додаткова рукоятка, яка використовується для перенесення в парі з основною. Патрубок для підключення пилососа розташований позаду двигуна.