Надійні замки для роздягалень і шафок Готельні комплекси, готелі, басейни, фітнес клуби та спортивні комплекси потребують додаткового захисту і збереження свого одягу. Тому підходити до вибору замка для шафок потрібно дуже уважно.

Перш за все, потрібно вивчити ринок пропозицій, тому як, на сьогоднішній день він досить багатий і різноманітний.

Види і типи дверних замків

Отже, orbitatech.ru можна поділити на два типи: механічний і електронний. Додаткову інформацію варто прочитати orbitatech.ru. У сучасному світі механічні замки давно втратили свою популярність, з очевидних переваг тільки те, що такий замок не залежить від постійного джерела живлення. В іншому ж механічний замок досить уразливий, і часто вимагає заміни личинки або інших його елементів. Електронні замки користуються шаленою популярністю і мають ряд позитивних переваг. Наприклад, вони вологостійкі, тобто захищені від корозії, легкі та зручні в експлуатації, а також у них висока ступінь надійності. Замки для роздягалень виготовлені з високоміцного матеріалу, а для зручності відвідування басейну або фітнес клубу, вони повинні бути мають у комплекті брелоком з магнітним ключем всередину. Такі ключі невагомі і індивідуальні, вони швидко і без особливих зусиль відкривають дверцята шафки. Єдиним, але, на жаль, досить значущим мінусом є те, що електронні замки безпосередньо залежать від електроживлення. На цей випадок, як запасний варіант, існує замки, що працюють від батарейок або акумулятора.

Вартість електронних і механічних замків

Звичайно, вибір залишається за покупцем, він, насамперед, повинен ґрунтуватися на свої фінансові можливості та індивідуальні переваги. Механічні замки набагато дешевше, середня вартість таких замків обійдеться в 2000-3000 рублів, плюс гідністю залишається те, що такий замок можна встановити самому. Електронні замки в силу своєї високої ступеня надійності і безпеки обійдуться в середньому від 3000 рублів, до того ж потрібно буде заплатити за установку кваліфікованому майстру. Довірившись майстру, Ви можете заощадити час і уникнути подальших помилок і проблем з роботою електронних замків.

Необхідно розуміти, що навіть на перший погляд такі дрібниці як замки в роздягальнях, можуть відіграти основну роль при виборі фітнес клубу або тренажерного залу. Клієнту важливо знати, що про нього піклуються і роблять все для удосконалення комфорту та зручності відвідування оздоровчих і розважальних комплексів.