Сертифікат і декларація відповідності на кріпильні вироби При необхідності обов'язкового сертифікування krepmetiz.ru Вам слід звернути увагу на деякі особливості, а також зміни, що з'явилися в Законодавстві останнім часом.

Зокрема, тепер на болти, гайки і шайби даний документ більше не потрібно. З моменту початку дії документа, що отримав назву «Про безпеку машин та устаткування», весь кріплення відтепер має не відповідати ГОСТам, які вже відверто застаріли, а цього регламенту.

Всі вимоги технічної сторони питання, які раніше потребували підтвердження для декларування таких металовиробів, як гайки і болти, залишилися тими ж, що і при проходженні сертифікації за стандартами ГОСТ. Зокрема, декларування передбачає відповідність зовнішніх вимог тим, що вказані у регламенті, а також підтвердження механічних властивостей, таких, як міцність, жорсткість, плинність і межа в'язкості.
Далеко не всі види кріплення потрапили під обов'язкове декларування. Обов'язковому підтвердженню підлягають лише такі типи металовиробів:
1) Шестигранні болти з різьбою, діаметр якої становить до 12 мм;
2) Болти, що мають довжину до 1,2 см;
3) Анкерні болти того ж розміру;
4) Самонарізувальні гвинти для пластмаси та металу;
5) Гвинти інсталяційного типу та інші, мають діаметр до 12 мм включно;
6) Шурупи з діаметром до 0,8 см;
7) Шпильки, діаметр яких становить до 1,2 см включно (сюди підпадають обидва класу міцності);
8) Гайки діаметром до 1,2 см;
9) Шплінти з діаметром до 5 мм;
10) Шайби з діаметром до 1,2 см;
11) Заклепки, мають діаметр аж до 0,8 див.
Нижче наведено кілька порад, які виявляться незайвим для фахівця з сертифікації продукції.
1) Ви завжди вільні оформити добровільний сертифікат на ті гвинти, болти, гайки та іншої кріплення, які не потрапили у перелік підлягають обов'язковій декларації.
2) Зверніть увагу, що деякий вузькопрофільний і вельми специфічний кріплення, начебто болтів і гайок для ж / д шляхів, вимагає обов'язкової сертифікації на відповідність ряду вузькопрофільних вимог.
3) Найчастіше сторонні люди уточнюють, чи можна в одне декларацію одночасно внести, наприклад, болти, гайки? Відповідь на це питання буде негативним. Причина цього досить проста і лежить буквально на поверхні. Справа в тому, що в одну декларацію можна внести лише однорідну продукцію, а зазначені вище болти і гайки такими не є, і ось чому: по-перше, для них використовуються різні гости, а по-друге, вони відносяться до різних типів ОКП і ТНЗЕД, які обов'язково враховуються в розглянутому нами документі.
За матеріалами сайту KrepMetiz.ru - кріпильні металеві вироби.