Характеристики матраців з натурального латексу На виробництві натурального латексу використовується сік каучуконосной рослинності, що виростає на території Бразилії, Малайзії та ін Найбільшим значенням для промисловості має латекс бразильського походження.

З добутого соку каучукових дерев на виробництві видобуваються пружні матеріали з наявністю стільникового (представленої мікропорами) структури. Основні характеристик натурального латексного матеріалу полягають в еластичності, стійкості до зовнішнього впливу, термостабільності та екологічності.

Унікальні властивості натурального латексу дозволяють йому перевершити всі інші матеріали стосовно такого важливого параметру, як анатомічність, яким www.matrascenter.ru відрізняються між собою. Завдяки наявності пористої структури, латекс здатний чудово вентилюватися і протистояти вологості — при попаданні в матрац, волога починає швидко випаровуватися. Латексний матрац здатний до витримуванню високих навантажень і швидкому відновленню своєї первісної форми. Завдяки сучасним технологіям по обробці матеріалу, латекс не зберігає свої корисні властивості протягом довгого часу використання, навіть в умовах великих навантажень і інтенсивного використання матраца.

Натуральним латексом користуються на виробництві матраців класу преміум. Крім цього, вибір ортопедичного матраца з наявністю латексного наповнювача стане найбільш підходящим варіантом для дитячого спального місця. Дитячий матрац, повинні відповідати не тільки показниками зручності, але і бути корисним. Його основним завданням є підтримка прямого положення хребта дитини, запобігання можливості викривлення. Наповнювачі з натурального латексу є екологічно чистими.