Чи варто купувати Spaform Portable СПОЖИВЧИЙ АНАЛІЗ

Власний басейн — мрія багатьох. А www.all-4-home.ru або басейну дуже проста і можна зробити її самому. Портативні моделі Spaform як не можна краще підходять для її здійснення, тому що зроблені за принципом «квр» — купив, включив, працює.

Їх не потрібно стаціонарно приєднувати до водопроводу і каналізації: кинув шланг — наповнив, через певний час злив відпрацьовану воду в каналізацію. Управління проводиться за допомогою панелі, розташованої на одному з бортів. Замкнута система очищення і підігріву води розрахована на сімейне використання басейну протягом 4-6 тижнів.

Чи варто купувати Spaform Portable
Чаша басейнів Spaform Portable виготовлена з метакрилату, відомого як санітарний акрил. Цей матеріал использ_уют не тільки сантехніка, але і у виробництві безосколочных стекол, і для виготовлення стоматологічних протезів. Метакрилат армований скловолокном, утеплений пінополіуретаном і шаром мінеральної вати. Чаша з обв'язкою і обладнанням — насосами, системою очищення і нагрівачем — розміщена всередині корпусу з дерев'яною обшивкою. Нижній пластиковий піддон повністю закриває днище басейну і захищає дерев'яну конструкцію.

Чи варто купувати Spaform Portable
В залежності від серії портативні басейни спа мають різні можливості. Гідромасаж передбачений у всіх моделях: Portable 2000, 3000 і 4000. При цьому у 3000-х є повітряний компресор і спеціальні форсунки для аеромасажу (з них подається повітря), 4000-х моделях більше форсунок для гідро - та аеромасажем, є можливість проведення ароматерапії. Для цього в спеціальні ємності засипають гранули ароматичних речовин, які, поступово розчиняючись, надають на людини тонізуючу або, навпаки, розслаблюючу дію.

Spaform пропонує 13 моделей портативних басейнів (12 кольорів на вибір), а також цікаві дерев'яні аксесуари до них: закрепляющуюся на бортику стійку бару, барні стільці і навіть альтанку. Вартість такої від 150840рублей.

ТЕХНІЧНІ ПАРАМЕТРИ

РОЗМІРИ (ДхШхГ): до 2220x2220x2220 мм. Обсяг 513-1580 л; місткість 2-7 осіб.

ЕЛЕКТРОЖИВЛЕННЯ: мережа 220 В (50 Гц).

ОСОБЛИВОСТІ: поєднання гідромасажу, аеромасажу в підігрітій воді, ароматерапії (залежить від моделі); час гідромасажа — 15 хв.

КОМПЛЕКТАЦІЯ: чаша з санітарного акрилу з обв'язкою; електронагрівач 2-3 кВт; ським-заходів-фільтр (пристрій забору рідини з басейну і повернення через систему очищення); озонатор; підсвічування з діммером — регулятором яскравості; від 1 до 3 гідронасосів і повітряний компресор (залежить від моделі); корпус і сходи з червоного дерева; теплоізолювальна кришка.