Маленька квартира і поради по ремонту Маючи невелику площу, багато хто навіть не підозрюють, що володіють декількома плюсами. Як мінімум це прибирання. Уявити собі думаю, може кожен, яку кількість часу буде відбирати прибирання будинки з великою площею.

Як мінімум день, а іноді і цього буде мало. Другим плюсом невеликій площі буде ремонт.

Використовуючи красу, які вносять в інтер'єр www.tbn-group.ru можна перетворити ваш будинок і представити його у всій красі. Він не займе стільки часу, як у великому будинку, не відніме величезну суму коштів і заощадить сили. А за допомогою дизайнерських ходів і проектів, можна візуально збільшити простір і перетворити своє житло.

Головним пунктом буде - відмова від темних кольорів і відтінків. Рівномірне використання колірної гами пастельних тонів, додасть відчуття затишку і тепла. Можна і навіть рекомендовано використовувати блискучі і відображають вставки, декор, об'єкти. Меблі може мати скляні вставки, шафи – дзеркальні дверцята, глянсовим може бути навіть стеля. Вважаються модними і не даремно, натяжні стелі. Дуже колоритно виглядають і не потребують особливої підготовки поверхонь. У нього так само, можна вбудовувати освітлення, що надасть блиску та об'єму вашій стелі.

Маленька квартира і поради по ремонту
Меблі, зроблені під замовлення, значно точніше буде вписуватися в обстановку невеликої квартири. Функціональність і краса, буде обговорена і виконана за вашим смаком. Глянцеві фасади, як варіант для віддачі переваги. Тумби, навісні полиці, комоди – від усього цього бажано відмовитися. Вони значно зменшують простір.

Не всі мають можливість покупки великого, просторого житла. Але маючи навіть невелику квартирку, можна облаштувати її з розумом практично і затишно.