Ремонт квартири як усунути тріщину в стіні Поява тріщин в квартирі з часом цілком ймовірно, так як будь-яка будова має пройти стадію усадки. Засмучуватися не варто, необхідно з'явився розрив усунути, причому позбутися від нього можна самостійно.

Підготовчий етап

Перший крок, який забезпечує якісний результат, — невелике розширення западини з допомогою шпателя або зубила, що обирається в залежності від її розмірів. Відколюванню неміцно тримаються шматків дозволить в подальшому більш ефективно обробити поглиблення грунтовкою і заповнити його розчином. В іншому випадку матеріал здатний просто вивалитися назовні.

Після підготовчих робіт тріщину покривають просочують сумішшю. Вибір грунтовок в торговельній мережі різноманітний, тому підібрати потрібний склад для просочення і зміцнення підстави не складе праці. Придбати слід грунтовку, призначену для мінеральних поверхонь. До них відноситься бетон, цегла, штукатурка, гіпс.

Заповнення та обштукатурювання тріщини

Склад розчину, призначеного для забивання западини, визначається матеріалом поверхні, на якій утворилася тріщина. Так, для бетонної або цегляної стіни краще скористатися цементною сумішшю, приготувавши тістоподібну консистенцію з цементу, піску і води. Інший варіант — купити універсальний склад М-150. Якщо виник розрив у шарі штукатурки, то замазати його треба аналогічним речовиною або спеціально призначеній для подібних цілей шпаклівкою.

Для підвищення міцності обробленого місця і щоб уникнути повторення дефекту знову на забитої тріщині зміцнюють серп'янку (будівельний бинт), що виконує функцію армування. За браком такого бинта допускається використання марлі. Зафіксувавши на вашому місці серп'янку, її ретельно штукатурять, а потім шліфують.

Якщо прикласти деякі зусилля для акуратного виконання робіт, нескладних по своїй суті, то, цілком можливо, ніхто і не помітить, що на стіні колись красувалася тріщина. Якщо ж самостійно немає можливості провести такі дії, ремонт квартири в Москві краще довірити професійним майстрам.