Різноманітність покрівельних матеріалів При будівництві будь-якого будинку або житлового будинку особливу увагу відводиться покрівлі, а також буде потрібно ingplast.ru щоб ваш водопровід прослужив вам дуже довго.

Вона повинна не просто захищати будинок від опадів, але ще бути дуже міцною і довговічною.

При покрівлі даху має значення не тільки правильний вибір матеріалу, але і якісна робота по монтажу покрівлі. Роботи з покриття плоских і скатних дахів значно відрізняються, тому так важливо знайти фахівця, у якого є великий досвід роботи по покрівлі дахів.

З усіх матеріалів для покриття дахів вигідно виділяється шифер. Це натуральний матеріал, який не тільки екологічно чистий, але і володіє непоганим дизайном. Шифер останнім часом користується підвищеним попитом, завдяки своїй довговічності, легкості монтажу і хороших експлуатаційних властивостей. Термін служби шиферу становить близько 15 років, проте кожні п'ять років бажано проводити ремонт листів за допомогою спеціального розчину.

Різноманітність покрівельних матеріалів
Різноманітність покрівельних матеріалів

Споконвіку дахи покривали глиняною черепицею, або черепицею з натурального каменю. У будь черепиці відмінні експлуатаційні властивості. Вона довговічна, але її монтаж набагато складніше, ніж монтаж шиферу. Глиняну черепицю зазвичай застосовують при реконструкції старих будівель і споруд, щоб повернути їм первісний вигляд.

На сучасному ринку представлений новий аналог черепиці – металочерепиця. Такий матеріал довговічний, надійний, добре витримує атмосферні опади. Вартість металочерепиці відносно невелика. Недоліками такого матеріалу є шум у будинку під час дощу. Але при правильному укладанні такої покрівлі цього легко можна уникнути. Головне покласти хороший шар теплоізоляції, який одночасно виконуватиме роль і звукоізоляційного шару.

Різноманітність покрівельних матеріалів
Якщо дах плоскої конструкції її не можливо покрити за допомогою шиферу або металочерепиці, тут на виручку прийде бітумне покриття.

У бітумної даху тривалий термін експлуатації і дуже висока щільність. Бітумні аркуші зварюють між собою, що створює практично герметичне покриття даху. Якщо є бажання, можна зробити плоский дах в різних кольорах, для цього існує великий вибір бітумного матеріалу.

Покриття з поліестеру роблять дах більш міцною, ніж при покритті бітумом. Пластикові покрівельні листи схожі на бітумні матеріали, однак вони виконані повністю з пластика. Пластикові аркуші зварюють між собою і кріплять до основи даху, що забезпечує високу герметичність конструкції. Для покриття пластиковими листами потрібна додаткова решетування даху.

Різноманітність покрівельних матеріалів
Різноманітність покрівельних матеріалів

Покрити дах можна за допомогою будь-яких покрівельних матеріалів, в основному вибір залежить від суми коштів, яка запланована на перекриття покрівлі. Вибираючи оптимальний матеріал необхідно отримати рекомендації фахівців, тут враховуються багато факторів.

Важливо врахувати вигляд даху, стан решетування, переваги господарів. Якщо покрівельний матеріал вибраний правильно і роботи по монтажу проведені якісно, то такий дах буде радувати своїм виглядом не один рік.