Ремонт пошкоджених ділянок штукатурки При виконанні ремонтних або опоряджувальних робіт у будинку дуже часто можна нанести пошкодження штукатурки, які можуть з'явитися від механічних впливів або від усадки самої стіни.

Щоб приступити до відновлювальних робіт поверхні, першою справою необхідно пошкоджену ділянку обдерти гострим предметом до появи основного шару з невеликим захопленням цілою.

Якщо ж шар штукатурки міцний, то його можна не відновлювати, а накласти лише на необхідну ділянку. Прибравши слабку частину старої штукатурки, очистивши поверхню і можна приступати до нанесення грунтовки на міцний ділянку штукатурки. Після повного засихання можна наносити шар оздоблювальної штукатурки, також якщо ви будете проводити бетонні роботи, то grandbeton.com.ua допоможе полегшити будівельні роботи.

Якщо пошкоджено основні шару, то їх необхідно видалити. Виконати оцінку площі пошкодження можливо просто постукуючи стіни рукою або деревинкою. Відстаючі місця штукатурки приглушено дзвенять.

Ремонт пошкоджених ділянок штукатурки
При ремонті штукатурки можна використовувати ті ж способи, що і при оштукатурюванні всій поверхні. До всього, треба дуже уважно ставитися до стиках старої і нової штукатурки. Стики треба ретельно шліфувати, щоб не було відчутні переходи як візуально, так і на відчуття.

Місце ремонту необхідно змочувати водою, щоб полегшити процес ремонту. Після чого, поверхню нової штукатурки необхідно протерти вологою щіткою. Це необхідно для того, щоб поверхня була гладка і чиста.

Щоб ремонт штукатурки виконати успішно і були усунені всі утворені дефекти, необхідну поверхню необхідно перетерти. Щоб добре зробити перетирання, ту поверхню, яку необхідно відновлювати, треба очистити від всіх оздоблювальних матеріалів фарби, клею. Для цього потрібно спеціально приготовлений розчин до складу якого входить дрібний пісок і вапняне тісто. Пісок необхідно просіяти через дрібне сито. Пісок і вапно береться в співвідношенні 1:1, додавати воду поки не утвориться сметанообразное стан.

Перед початком ремонту, необхідну поверхню треба обов'язково рясно змочити водою і рівномірно розмазати воду. Після всього, на мокру поверхню наноситься отриманий розчин і скориставшись теркою виконуються кругові рухи затирається стінова поверхню. Щоб досягти хорошого ефекту терка обтягується повстю.

На завершення відновлювальних робіт, перед нанесенням фарби, проблемне місце необхідно добре загрунтувати. Таким чином, можна уникнути виникнення різних плям на знову пофарбованої поверхні.