Матеріали для облаштування даху найбільш поширені види При зведенні будинку або проведення робіт з реставрації даху, дуже багато господарі досить часто стикаються з дуже серйозною проблемою, пов'язаної з підбором найбільш оптимального типу покриття.

І це цілком природно, адже зараз з'явилося безліч самих різних різновидів покрівельних матеріалів, що, звичайно ж, досить серйозно ускладнює процедуру їх вибору.
Дах у будь-якої споруди, без всякого сумніву, відіграє найбільш значну роль, оскільки саме від неї зазвичай більшою мірою і залежить надійність та енергоефективність всього будинку. До того ж, у разі правильного зведення даху, безпосередньо під нею цілком можливо навіть облаштовувати додаткове приміщення для відпочинку, або розміщувати опалювальне обладнання. Саме тому, від правильності підбору матеріалу буде дуже серйозно залежати загальна функціональність всього будови.

Шифер

Подібна різновид покрівельного покриття, сьогодні є найбільш широко розповсюдженим матеріалом у сфері житлового будівництва. До найважливішим особливостям шиферу варто віднести не особливо високу складність його монтажу, відносно невисоку ціну і вельми солідну довговічність. Виготовляється подібний матеріал, найчастіше у вигляді хвилеподібних або абсолютно плоских азбестоцементних листів.

Черепиця

Матеріали для облаштування даху найбільш поширені види
За рахунок своєї неймовірної міцності, підвищеної вогнестійкості і надзвичайно високої довговічності, черепиця зараз користується особливою популярністю. Самий головний плюс даного покрівельного покриття полягає в тому, що воно є достатньо економічним в плані експлуатації, так як його ремонт, у разі пошкодження, зазвичай зводиться просто до часткової заміни окремих пошкоджених планок. Найбільш ефектно подібний матеріал виглядає на дахах мансардного типу.

Профнастил

Облаштування дахів з допомогою листової сталі, що у наші дні стало набирати досить широку популярність. Пояснюється така тенденція, перш за все тим, що профнастил сьогодні є цілком доступною і відносно недорогим матеріалом. Правда, в ході експлуатаційного періоду, виконані з такого матеріалу даху будуть потребувати в обов'язковому систематичному догляді.

М'яка покрівля рулонного типу

Дана різновид покрівельного покриття зазвичай застосовується тільки при облаштуванні дахів з невеликим кутом нахилу. Що стосується показника довговічності у такий м'якої покрівлі, то він, здебільшого, залежить від якості поверхні біля самої основи, а також безпосередньо від методики укладання і правильності експлуатації самого покриття.