Помилки при будівництві свого будинку Заміський будинок є мрією для багатьох людей, які живуть у місті. Воно й не дивно, адже виїжджаючи в сільську місцевість практично відразу можна відчути, як дихаєш на повні груди, як прокидається апетит, а вночі буквально провалюєшся в сон.

Отримати будинок за містом можна двома способами – або купити вже готовий (що не дуже надійно і досить дорого), або побудувати власними руками.

Коли будинок купуєш, складно не професіоналові визначити, чи гарний цей об'єкт для купівлі чи ні, чи були використані якісні будівельні матеріали при його зведенні, кваліфіковані працівники займалися будівництвом або зовсім випадкові люди, готові працювати за їжу.

Цих проблем можна уникнути, якщо будувати будинок самому. Однак відразу варто сказати, що справа ця вкрай витратна і складне. Тому підходити до нього потрібно дуже серйозно.

Будівництво будинку починається з паперу. Першим ділом розробляються postroi.com.ua. Прикидають, скільки це буде коштувати, якої площі та виду він буде. Після всіх узгоджень з інженерами й архітекторами, настає наступний етап. Потрібно, просто необхідно провести геологорозвідку. Потрібно знати, на якому грунті буде розташовуватися будинок. Напевно, це навіть більш важливий пункт, ніж сам проект будинку. Адже якщо зробити неправильні висновки про стан ґрунту і почати будувати, то через пару років від будинки можуть залишитися лише руїни. Скупий платить двічі, тому, аби не купувати собі другий будинок на місце першого, необхідно провести дослідницькі роботи і з'ясувати, який тип грунту переважає на даній ділянці і яким методом потрібно будувати, за допомогою фундаменту, паль або взагалі піднімати на невизначену висоту.

Багато уваги треба приділити будівельним матеріалам. Адже від їх якості залежать комфорт та довголіття безтурботного життя. Дешеві матеріали (не всі, але переважна більшість), не мають високої якості, тому не виключено швидкий ремонт. Щоб зайвий раз не розтрачуватися на усунення виникаючих несправностей, краще відразу робити якісно.

Окремим словом варто позначити облаштування будинку. Як не крути, а жити в порожній кам'яної або дерев'яній коробці досить сумнівне задоволення. Тут слід подбати про утеплювачі і звукоізоляції, які допоможуть підтримувати необхідну температуру і перешкоджати поширенню шуму.

Власний заміський будинок – чудова річ. Крім того, що це є нерухомістю, яку можна продати, якщо буде така необхідність, він являє собою місце для душевного відпочинку, з сім'єю, компанією або поодинці. Невеликі посадки фруктових і ягідних дерев наповнять здоров'ям і вітамінами, баня допоможе зберегти силу і молодість, а свіже повітря і відсутність постійного міського шуму заспокоять нервову систему і дозволять вдихнути всі принади заміського життя на повні груди.