Особливості конструкції контейнерів Північ для встановлення дизельних електростанцій Основною функцією контейнерної конструкції, в якій встановлюються дизельно-генераторні установки, є створення оптимальних умов для безпечної роботи. Зручні технологічні приміщення обладнуються системами, що захищають прилади від атмосферних опадів, вітру і піщаних частинок, які призводять до виходу з ладу енергетичні комплекси.

Портативні електростанції, обладнані блок-контейнерах, дозволяють проводити їх експлуатацію в широкому температурному діапазоні. Вони ефективно працюють в умовах від +45 °С до -60 °С, так як всередині ємності встановлені надійні кондиціонуючі системи. Мобільні ДЕС відрізняються простотою монтажу. Це дозволяє скоротити час на проведення установки устаткування на виробничих майданчиках.

Конструкція контейнерних ємностей гарантує надійний захист від механічних пошкоджень. Вироби зберігають свою форму навіть при навантаженні на платформу транспортного засобу і тривалої перевезення. Простір всередині контейнера дозволяє виконувати технічне обслуговування або ремонт устаткування в комфортних умовах.

Дизельні електростанції у контейнері Північ призначені для функціонування в складних кліматичних умовах. Технологічні приміщення такого типу обладнуються надійним теплоізоляційним шаром. Крім цього, вони оснащуються надійними звукопоглинаючими системами. Блок-контейнери типу Північ мають установки для пожежної безпеки, а також сигналізацію, що дозволяє при необхідності проводити оперативне оповіщення.

Контейнерна конструкція характеризується надійним захистом від злому. Більшість моделей мобільних ДГУ оснащується автоматичним управлінням. Така система не вимагає постійної присутності обслуговуючого персоналу. При необхідності всередині контейнера встановлюється додаткове обладнання, що дозволяє проводити моніторинг роботи приладів, контроль функціонування основних технічних вузлів та облік енергоресурсів.

Встановлення контейнерних електростанцій – це зручний варіант організації автономного енергопостачання. Їх можна використовувати в якості основного або додаткового джерела живлення. Компанії-виробники пропонують мобільні системи з різним діапазоном потужності. Для виготовлення контейнерів для ДДУ використовуються міцні металеві матеріали. В якості обшивки застосовуються сендвіч-панелі, наповнені базальтової ватою.