Обробка укосів металопластикових вікон Існує кілька технологій виготовлення укосів, які різняться між собою рівнем якості, вартості та надійності. У штукатурних укосів є явна перевага в ціні.

Недоліком є недовговічність цих укосів їх доведеться оновлювати хоча б раз в три роки, що завдає шкоди ПВХ - профілю. Крім того, такі укоси не надають тепло - і шумоизолязию.

Укоси з гіпсокартону або гіпсовініл мають прийнятною ціною, але вимагають регулярного фарбування і ремонту і при цьому нестійкі до вологи. Укоси з пористого пластику можуть використовуватися для обробки отвору лише за умови їх високої якості. В іншому випадку, ПВХ панелі стануть піддаватися корозії і будуть виглядати непривабливо.

Укоси, оброблені сендвіч-панелями чудово поєднуються з віконними профілями, мають досить великими розмірами, щоб отвір був оброблений без стиків і утеплені мінеральною ватою для теплоізоляції. Їх єдиний недолік-дорожнеча. Для того, щоб зробити укіс, необхідно видалити старий шар штукатурки і сміття, потім підвіконня і пороги піддаються монтажу, демонтажу, зміцненню і вирівнюванню.

Додаткова інформація: ремонт пластикових вікон

Після цього порожнечі запениваются, а шви оштукатурюються сумішами з гіпсом, в місці демонтажу старих та встановлення нових підвіконь і порогів. За допомогою рейок віконний отвір вирівнюється по вертикалі і горизонталі, після чого обштукатурюється гіпсової сумішшю. Потім обштукатурюється зовнішній монтажний шов (між рамою вікна і зовнішньої чвертю укосу) і приступають до монтажу пластикових вікон.