Стиль шале для міської квартири Стиль шале нагадує чимось кантрі, принаймні, принципи у них багато в чому однакові. Це і використання природних, необроблених матеріалів, і простота, і екологічність.

Спочатку стиль застосовували, щоб оформляти приватні будинки, а згодом він став популярний і в міських квартирах.

Як буде виглядати цей інтер'єрний стиль в звичайній міській квартирі? Насправді домогтися результату легко: кілька аксесуарів – і обстановка готова. А тепер детальніше.

Оздоблення всередині квартири

Виконуючи ремонт, важливо зупинити свій вибір на екологічно чистих шпалерах, фарбах і т. д. Декорувати квартиру можна обшивкою з дерева. Пол краще обробити дошкою. Вона повинна бути нефарбованої. Покрити дошку слід воском. Підійде і морилка. В облицюванні стін також має брати участь дерево. На сьогодні популярна обробка однієї з стін дошками. Їх слід викласти в горизонтальному положенні. Це буде виглядати дуже ефектно і виявиться відмінною заміною інших варіантів оздоблення. Для шале характерно присутність балок. При стелях більше 2 метрів їх не використовують. А менша висота дозволить їх застосовувати.

Стиль шале для міської квартири
Допоможе оформити квартиру і зістарена меблі. Вона повинна мати просту форму. Рекомендується використовувати меблі з необробленими поверхнями. Декор вітальні вибирається будь. Це може бути великий величини диван, зроблений з шкіри. Відмінно впишуться в інтер'єр шале грубуваті на вигляд крісла. Але сучасні меблі навряд чи підійде, краще віддати перевагу зістареної деревини, покритої патиною.

Натуральність відтінків

Кольори інтер'єру в розглянутому нами стилі повинні бути наближені до природних. Підійдуть беж, теракот, а також темне дерево. Меблева оббивка, текстиль можуть бути з натуральних безбарвних тканин. В квартирі бажано розставити акценти. Краще всього, якщо вони будуть насичених кольорів.

Фальшкамін

Основний елемент житла шале – камін з облицюванням каменем. Він дозволяє опалювати будинок, а також доповнить його інтер'єр. В квартирі цілком можна поставити прикрашений свічками фальшкамін,

Декор

Добре, якщо оформлення квартири буде з зістареної посудом з глини, в інтер'єрі будуть присутні різні вироби, старі фотографії. Цей стиль кілька жіночність. Більш чоловічий стиль – наявність тих чи інших предметів, пов'язаних з полюванням. Це можуть бути трофеї мисливця, шкури звірів і т. п.