Суха стяжка (найбільш важливі плюси і мінуси) Будь-який ремонт, звичайно ж, обов'язково включає в себе покрокову обробку абсолютно всіх наявних в приміщенні конструктивних елементів. При цьому досить великий обсяг часу зазвичай займає процедура облаштування безпосередньо самого підлогового покриття.

Пояснюється така надзвичайно висока трудомісткість подібного процесу тим, що подібна операція досить часто потребує в обов'язковому виконанні додаткової стяжки на основній робочій поверхні.

Суха стяжка-досить нове рішення в ремонті

Не так давно з'явилися на ринку різні види сухих стяжок володіють цілим рядом досить серйозних плюсів. Найбільш значущим перевагою, в подібній ситуації, звичайно ж, вважається той факт, що приміщення, після застосування такої суміші, зазвичай залишається відносно чистим. Адже вона, у порівнянні з цементом, абсолютно не утворює пилу, а також не створює протікання і бризок. До ще одного не менш важливого плюса сухої стяжки, також необхідно віднести і її здатність створювати додаткову теплоізоляцію і досить добре утримувати тепло.

Особлива універсальність такої стяжки дає можливість використовувати її практично у всіх типах приміщень. Даний матеріал здатний створювати досить надійне зчеплення з абсолютно будь-якими поверхнями (його можна з однаковим успіхом застосовувати як на залізобетонних, так і на монолітних підставах). До того ж, у разі необхідності, цю суміш, завдяки незначній вазі, цілком припустимо використовувати навіть і на дерев'яних поверхнях.

Суха стяжка (найбільш важливі плюси і мінуси)
Оскільки процедура укладання даної стяжки зазвичай не потребує достатньо складні маніпуляції, порівняно з традиційним ремонтом, то на її облаштування, звичайно ж, буде витрачатися в рази менше часу. При цьому процес її застосування абсолютно позбавлений від потреби виконання робіт з різними мокрими компонентами. Продовжувати роботи з подальшого облаштування приміщення, у разі застосування такої стяжки, можна буде вже практично на другий день після її монтажу.

Коротко про мінуси

Також як і практично всі види будівельних матеріалів, суха стяжка той же має ряд певних своїх мінусів. Її найлютішим ворогом, звичайно ж, є волога в абсолютно різних її проявах. Навіть, здавалося б, вельми незначні пари вологи, що впливають на поверхню даного матеріалу протягом кількох діб, дуже легко можуть призвести до досить серйозного пошкодження плит. Втім, цей мінус властивий не тільки даного виду стяжки, але і багатьох інших типів підлогових покриттів.