Керамзит в будівництві Кожен сучасний будівельник, так і просто людина, який затіяв ремонт, знає про те, що керамзит на сьогоднішній день набув особливу популярність і попит в будівництві.

І цьому є просте пояснення, адже він володіє позитивними характеристиками, які просто неможливо не оцінити.

Наприклад, керамзит - це відмінна звуко - і теплоізоляція, яка дозволяє зберегти до 75% тепла, що є позитивною якістю. Більш того, керамзит є довговічним, ветроустойчивым і вогнетривким. Сподіваємося тепер кожен з вас зможе оцінити цей будівельний матеріал по достоїнству.

Але так само не можна й відзначити той фактор, що він є екологічно безпечним матеріалом, натуральним, він ніколи не зможе піддаватися руйнуванню і т. д. На сьогоднішній день, даний будівельний матеріал застосовують при конструюванні, ремонту і, звичайно ж, прокладання доріг.

Його, як правило, прийнято використовувати не тільки для того щоб істотно зміцнити фундамент, але і для зменшення глибини його залягання, тим самим допомагаючи запобігти промерзанню грунту навколо підстави будівлі, а як показує практика, це може бути або перекіс, або руйнування. Більше того, у сучасному світі дуже часто використовують даний матеріал для теплоізоляції водо - і тепломереж, і т. д.

Довговічність керамзиту передбачає його повторне використання після усунення аварійного прориву. Читаючи цю статтю, сподіваємося на те, що ви змогли оцінити даний будівельний матеріал по достоїнству. Адже по-іншому просто бути не може.