Журнал ремонтно-будівельних робіт Разом з необхідним дозволом на те, щоб здійснити роботи з реконструкції житлового приміщення, власник отримає Журнал ремонтно-будівельних робіт. Це такий документ, в якому нанесені всі етапи модернізації квартири, із зазначенням конкретних термінів проведення, а також дати закінчення.

У тому випадку, якщо ремонтними роботами займається якась будівельна організація, Журнал заповнює відповідальна особа компанії, а якщо ремонт здійснює сам власник житлового приміщення, то цей документ він заповнює власноруч.

У зазначений журнал заноситься будь-яка, навіть незначна, операція. По своїй суті, даний документ являє собою спрощену копію того документа, який заповнюється під час будівництва жилого приміщення.

Всі записи в ньому фіксуються в такому порядку:

#10004; демонтаж вбудованого в стіну шафи;

#10004; продовження робіт, спрямованих на демонтаж шафи;

#10004; придбання всього необхідного спеціалізованого обладнання, а також будівельних матеріалів.

Безпосередньо у такому порядку, власне, і відбувається фіксація кожної з будівельних операцій. За винятком цього, обов'язково потрібно також вказувати і витрату будматеріалів, наприклад, яку кількість шпаклівки, пішло на те, щоб вирівняти стінки. Коли всі роботи будуть закінчені, Журнал підписується власником житла, відповідальною особою, яка здійснює ремонтні роботи, а також співробітником проектного бюро . У тому випадку, якщо перепланування відноситься до категорії складних, також буде потрібно заповнити та Акт прихованих робіт, який повинні підписати вищевказані особи. Необхідно обов'язково знати, що перебудова буде вважатися незаконною в тому випадку, якщо в її процесі Журнал не заповнювався.

Даний документ є дуже важливим, і враховується під час процедури приймання. І треба пам'ятати: здійснюючи нелегальну перепланування своєї нерухомості, ви сильно ризикуєте придбати різні проблеми, так як ви прямим чином порушили Житлове законодавство. В результаті всього цього, на вашу адресу буде виписаний досить великий за своїми розмірами штраф, а також зажадають повернути все у такий вигляд, який квартира мала спочатку. Напевно, кожному зрозуміло, що такого роду наслідки не потрібні нікому, і краще завчасно подбати про отримання всіх необхідних дозволів.