Етапи ремонту ванної кімнати - як все зробити правильно Ремонт у ванній кімнаті - це важливий етап загального ремонту приміщення, так як він пов'язаний з роботою в умовах підвищеної вологості. Особливу увагу слід приділити роботі з підлогою: попередньо очистити від старого покриття і бруду, впевнитися у його рівності і гладкості.

Потім підлогу гидроизолируется з невеликим напуском на стіни. Якщо у ванній планується душова кабіна, то заізолювати стіну потрібно повністю.

Щоб уникнути затоплення необхідно передбачити слив або встановити високий поріжок, до того ж рівень підлоги у ванній обов'язково повинен бути трохи нижче рівня підлоги в іншому приміщенні і мати ухил.

Після ремонту підлоги можна приступити до монтажу труб і комунікацій, при цьому важливо не руйнувати несучі стіни, а використовувати ізоляційні матеріали. Розетки і кабель необхідно використовувати вологозахисні, розміщуючи їх якомога вище від підлоги.

Підготовка стін полягає в їх очищення від старих покриттів і нанесенні штукатурки. Стіни повинні бути рівними, інакше це не тільки зіпсує естетичний вигляд кімнати, але і додасть проблем при монтажі техніки та електричних приладів.

Остаточний етап - боротьба з конденсатом. Ця проблема вирішується установкою вентиляційної решітки, витяжки або дверей з зазором між дверима та підлогою. Якщо вам необхідно більш потужний кондиціонер, то можна встановити спеціальну систему, що забезпечує витяжку на основі сучасних технологій.