Вибираємо підкладку для ламінату за правилами Купуючи для підлогового покриття ламінат, багато хто не замислюються про вибір підкладки. І дарма, адже комфорт і термін служби залежать від неї безпосередньо.

Мабуть, сьогодні ламінат можна без перебільшення назвати найпопулярнішим підлоговим покриттям в Росії.

Доступна ціна, величезний вибір всіляких кольорів і фактури, легкість монтажу і тривалий термін служби, все це дає безсумнівні переваги перед іншими матеріалами у виборі підлогового покриття.

Вибираючи ламінат, багато покупці можуть тижнями прискіпливо придивлятися до забарвленні або показниками міцності, але ось підкладку, як зауважують продавці, не сприймають всерйоз, відводячи їй незначну, другорядну роль.

Це характерне помилка дуже поширена серед покупців, багато хто навіть не підозрюють, що саме від підкладки буде залежати довговічність їх майбутньої підлоги, а в самому приміщенні створення мікроклімату.

Коли вибирається radiatordecor.com.ua вона повинна підходити за кольором до підлогового покриття. Не маючи зі стяжкою жорсткої зв'язку, ламінат спирається лише на підкладку, немов на надувний матрац.

Будь-яка поверхня стяжки має свої нерівності, вибоїни і виступи, які і призначена нівелювати наша підкладка. Від того, наскільки добре вона здатна усунути всі нерівності і буде залежати довговічність покриття. На сьогоднішній день, найпоширенішою в Росії є спінена поліетиленова плівка.

Вибираємо підкладку для ламінату за правилами
Її універсальність та дешевизна приваблює найбільшу кількість покупців, більшість з яких просто не знають, що є інші. Різновидів матеріалів, з яких роблять підкладки досить багато і кожен з них має свої переваги і недоліки.

Найпоширеніші види підкладок: спінений поліетилен, рифлений картон, корковий матеріал. У довгому списку матеріалів, мабуть, тільки екструдований полістирол можна охарактеризувати, як універсальний, маючи на увазі його стійкість до змін навантажень на статеве покриття.

Хорошу звуко - і термоізоляцію може забезпечити найбільш пористий матеріал, але з іншого боку він отримає невисоку стійкість до навантажень. Для кожного типу приміщень потрібно свій, особливий варіант підкладки.

Наприклад, підкладка з низькою паропроникністю чудово підійде для приміщень з підвищеною вологістю, а звукоізоляція потребує вже зовсім інших характеристик. Недооцінюючи роль підкладки, ми тим самим скорочуємо термін експлуатації нашої статі, а в підсумку нас чекає передчасний ремонт і додаткові витрати.