Плюси і мінуси оренди компресора У тому випадку якщо вам незабаром доведеться ремонт. Причому, без різниці де, у квартирі або на дачі. Вам, швидше за все, знадобиться компресор. Знадобитися він може в самих різних випадках, починаючи з продувки каналізаційної системи і закінчуючи підключенням пневматичного обладнання.

Компресори відрізняються широкою сферою застосування, звідси й така висока популярність такої послуги, як fortrent.net. Багато хто бере це обладнання за невелику плату. Воно й зрозуміло, навіщо купувати агрегат, а стоять компресори чимало, коли його завжди можна взяти в оренду, заплативши копійки, зробити те, що треба і потім повернути назад. До речі, якщо вже на те пішло, нижче ми поговоримо про мінуси і плюси оренди компресорів.

Мінуси оренди компресора

Скажемо відразу, мінусів в оренду компресорів небагато. Більш того, всі вони незначні. Ну, наприклад, тут можна вказати на той факт, що орендований компресор потрібно в будь-якому випадку повернути в зазначені у договорі оренди терміни. Це означає, що роботи, під які була орендована техніка, потрібно виконати в певний період, а це не завжди можливо зокрема з-за форс-мажорних обставин. Згадаємо і про те, що оренда обладнання-це ще й велика відповідальність. Коли агрегат свій це одна справа, а коли чужий, то інше. Простіше кажучи, потрібно здувати з компресора порошинки, інакше доведеться платити не тільки за його оренду, але і за ремонт.

Плюси оренди компресора

Плюсів набагато більше, ніж мінусів. Почнемо з того, що таким чином можна істотно заощадити. Більш того, у багатьох немає коштів на покупку таких агрегатів, а іноді це просто недоцільно. Це стосується і приватних осіб і невеликих будівельних компаній. Воно й зрозуміло, навіщо купувати дороге обладнання для того щоб використовувати його всього лише два або три дні, або брати кредит під великі відсотки.
Багато фірм практикують здачу компресорів в оренду разом з навченим персоналом, тобто, якщо ви візьмете в оренду пересувний компресор, вам не доведеться вчитися їм користуватися, все зробить спеціально на те навчена людина. Але і це ще не все, компресор, швидше за все, вам доставлять прямо на місце, особливо це стосується мобільних установок.

Ще одна перевага оренди в випадку з компресорами полягає в тому, що, орендуючи компресор, ви приймаєте в користування абсолютно справний обладнання, яке не потребує швидкого обслуговування і вже тим більше ремонту, все це лежить на плечах власників.