Оптимальний вибір занурювальний вібраційний насос Струмочок

canalizator-pro.ru на російському ринку вже сорок років. Незважаючи на жорстку конкуренцію, завдяки відмінній якості і невисокій ціні, він зміг витримати атаки європейських і китайських брендів.ВАТ «Ливгидромаш» знаходиться у старовинному російською місті Лівни. Це підприємство спеціалізується на виробництві насосів. Перші цехи були відкриті ще в 1947 році. Зараз в номенклатурі продукції заводу насосне обладнання всіх типів для багатьох галузей економіки. Але серед пересічних споживачів завод більше відомий по моделі «Струмочок», яка ще в радянський час завоювала дачників і сільських жителів.


Технічні характеристики

Незважаючи на досить скромні розміри, насос відрізняється пристойною продуктивністю. Вага його всього чотири кілограми, але дозволяє за годину викачати 450 л води і підняти її з шестьдесяти метрів. Зараз у продажу кілька модифікацій з потужністю від 150 до 225 Вт і різною довжиною кабелю. Конструкційно «Струмочок» ставитися до занурювальним насосів вібраційного типу і працює від звичайної мережі напруга 220 В. Споживання електрики всього 270 Вт на годину.


З інженерної точки зору конструкція насоса надзвичайно вдала якраз для приватного будинку. У ньому немає підшипників, мінімум деталей, він майже не гріється і, як результат, знос його істотно знижений. Такі насоси служать довго і без поломок. Але навіть якщо все ж потрібно ремонт, на допомогу приходить простота всього пристрою. Щоб почистити фільтр або загерметизувати, не потрібно навіть звертатися в майстерню. Зробити все самостійно.

Застосування


Невеликі розміри роблять насос «Струмочок» практично універсальним. Він, звичайно, не може замінити серйозну систему, але в невеликому приватному будинку практично незамінний. Ось лише деякі можливі способи його використання:


  • Організація водопостачання у всьому домі або в окремих точках.

  • В дренажних системах, для осушення затоплених приміщень.

  • В системах опалення.

  • Запасний насос, якщо основний вийде з ладу.

  • У джерелах, які наповнюються занадто повільно.

  • Для екстрених робіт.

Діапазон його використання надзвичайно широкий, але певні обмеження все-таки є. Наприклад, він не зможе впоратися з безперебійним водопостачанням у великому будинку. Його потужності просто не вистачить на душ, пральну машину і кухню. Доведеться або вибрати конкретну ділянку, або встановити більш потужний насос.

Джерело: canalizator-pro.ru