Переваги стінових панелей в туалеті Питання про стінових панелях у ванній кімнаті і туалеті піддавався сумнівам неодноразово, причому розбіжності були навіть в середовищі професійних будівельників.

Усі спори упиралися в те, що туалет є приміщенням, де вологість завжди підвищена. А з урахуванням характеристик більшого числа панелей, які представлені на ринку, можна зробити висновок, що вони зовсім не пристосовані для протистояння вологи. У той же час, з кожним роком стінові панелі изотекс набирають все більшу і більшу популярність, яка порівнянна тепер тільки з плиткою. Завдяки таким стінових панелей в туалеті можна отримати вельми привабливий вигляд, що радує не тільки господарів, але і гостей.

Установка стінових панелей в туалеті являє собою не хитра справа, якщо знати потрібний підхід. Найцікавіше полягає в тому, що монтаж панелей допускається здійснювати навіть на нерівних поверхнях. І зовсім не обов'язково завчасно оштукатуривать стіни і як їх готувати.

До основних достоїнств панелей можна віднести такі особливості, як:

1) не доведеться витрачатися на штукатурку

2) вони відмінно замінюють гіпсокартонні панелі.

3) як правило, ремонт обробки є достатньо чистою роботою, після якої не з'являється багато бруду і сміття.

Серед інших переваг стінових панелей можна виділити те, що вони укладаються навіть на конструкції з дерева. Даний спосіб може оцінити по достоїнству, напевно, тільки електрик, який скориставшись такою можливістю, сховає всі кабелі за стіновими панелями.

Переваги стінових панелей в туалеті
Переваги стінових панелей в туалеті

Правила укладання панелей

У тому випадку, якщо ви вирішили робити якісний ремонт під ключ, слід в обов'язковому порядку скористатися послугами професіоналів в даній сфері. Пояснюється це тим, що при роботі з панелями є велика кількість різних нюансів, які в обов'язковому порядку слід враховувати і знати в процесі роботи.

Пам'ятайте про те, що тільки професіонал розуміє і знає, що до моменту укладання панелі повинні якийсь час полежати в туалеті, щоб, якщо можна так сказати, адаптуватися до наявних там мікрокліматичних умов. До того, як починати роботи, потрібно звільнити стіни від розеток і вимикачів. Панелі слід кріпити до спеціальних планок, а також використовувати для точності роботи вимірювальну рулетку.