Будинки з каліброваного колоди Досить популярним стало будівництво будинків з каліброваного колоди. Монтаж цих будівель дуже простий. Нагадує трохи збір деталей звичайного дитячого конструктора.

Так, можуть бути замовлені marisrub.ru. Архітектурний задум може бути самим різноманітним, тому що колоди дуже легко з'єднуються між собою під різними кутами. Під час виготовлення цього матеріалу відразу вирізаються необхідні пази, які потрібні при складанні. Відразу ж свердлять отвори під нагель. Тому час на складання витрачається мінімальний. У цього матеріалу існує абсолютно різний діаметр.

Будинки з каліброваного колоди
Споруди, як правило, з цього матеріалу мають прекрасний зовнішній вигляд, не вимагає додаткового декору та оздоблення. Можливо, на технології тільки покриття лаком або фарбувальними компонентами. Плюсом також є те, що довго не знадобиться ремонт будови. Заготовки виготовляються таким чином, що забезпечується під час експлуатації хороша захищеність від гниття появи тріщин. Абсолютно весь матеріал обробляється спеціальними антисептичними засобами і антипірину.

Будинки з цього бруса відрізняються прекрасною теплоізоляцією. Так як колоди дуже щільно прилягають один до одного після складання конструкції. Відповідно не потрібна додаткова теплоізоляція, а це, як правило, додаткова вигода в плані економії. Також цей матеріал практично не всихає, і тому облаштовуватися в новому будинку ви зможете відразу після його складання. Будинки з цього бруса вважаються екологічно чистими.