Ремонт паркану своїми руками Для ремонту паркану на дачі, в першу чергу варто демонтувати старий. Так як місце для забору вже визначено, то тепер варто зайнятися його вирівнюванням.

Можна розмітити нові місця під установку стовпів для майбутнього паркану.

При подібних роботах в основному необхідні такі матеріали, як бетон, арматура, щебінь. На сайті rmt-drobilka.ru представлений широкий вибір будівельної техніки, де разом з ними представлена конусна дробарка мобільного типу, яка дає можливість отримувати високоякісний щебінь. Вона не тільки призначена для обробки гірських порід, але і застосовується в роботах з будівельним сміттям і корисними копалинами.

Ремонт паркану своїми руками
Кількість стовпів краще всього заздалегідь вирахувати, враховуючи при цьому склад грунту. Це необхідно для проведення наступного етапу робіт. Полягає він у тому, що під стовпи робляться отвори, які потім засипають піском і заливаються розчином.

По мірі висихання можна приступати до заливання решти розчину і установці підготовлених стовпів. Всі стовпи обов'язково варто просушити, в цей час можна підготувати дошки для паркану, обробити їх спеціальним складом.

Після того, як у вас з'явилася впевненість того, що всі стовпи висохли, починайте прикріплювати до них горизонтальні дошки – лаги, використовуючи гвинти, шайби, гайки. На цьому етапі робіт варто відразу ж визначитися з хвірткою, яка збирається окремо. Потім можна приступити до установки дощок паркана, тут потрібно терпіння.

Установивши перший ряд дощок, слід ставити другий, закриваючи обов'язково проміжки. Знизу паркан можна підбити горизонтальними дошками. Якщо ж утворилося відстань до землі, то рекомендується засипати його, а за наявності сітки нею і закрити.