Мінімальна товщина стяжки в квартирі Товщина стяжки в квартирі залежить від деяких факторів. Висота нового підлоги, після укладання підлогового покриття, повинна збігатися із загальним рівнем підлоги в квартирі, якщо ремонт проводитися в одній кімнаті.

Будь-яка стяжка, в основному, виконує функцію вирівнювання підлоги, для остаточної обробки і її висота буде різною за площею. Нова стяжка повинна бути міцною і довговічною, не тріскатися в процесі експлуатації. При дотриманні технології укладання стяжки на підлогу, при хорошому армуванні, достатньо буде 2,5 см, але найкраща товщина - 4 див.

Мінімальна товщина стяжки в квартирі
Так, keromag.ru укладається після того, як виконаний процес стяжки. У разі, якщо стяжка укладається на міцну бетонну основу, ЖБ плиту перекриття, стяжка не несе навантаження, а лише розподіляє її. Склад бетону підбирається класичним методом, одна частина цементу і три - чотири частини піску. Для перемішування суміші краще користуватися потужною електродрилем або перфоратором в режимі дриля з насадкою для перемішування важких розчинів. У цьому випадку робочий розчин виходить більш високої якості і буде більш міцний. Не можна наливати занадто багато води в розчин, його буде легше перемішувати, але він вийти низької якості.

Цемент краще використовувати свіжий, недавно зроблений. З часом погіршуються властивості цементу і наприклад через рік після виробництва, він погіршується в два рази. Обов'язково потрібно використовувати підкладку на основа під стяжку і металеву арматурну сітку. У виготовлений розчин можна додати 5% прального порошку для поліпшення властивостей бетону .Під час укладання стяжки смугами , свіжий бетон обов'язково штикувати і вібрувати кельмою, різкими рухами, щоб з нього вийшов повітря і бетон заповнив всі порожнечі.

Для додання більшої міцності тонкої стяжки, схильність свіжої стяжки можна зажелезить. Для цього на свіжоукладену стяжку насипається цемент і кельмою втирається у бетон. Ця операція виконується кілька разів. У результаті виходить зміцнений верхній шар стяжки, який буде менше порошити і псуватися при експлуатації. Після укладання бетону в стяжку, коли він почне підсихати, обов'язково протягом тижня потрібно підтримувати його у вологому стані. Так бетон набере більшу міцність.