Як оформити порожній кут вітальні Вітальня – головна кімната в будинку. Але навіть у тому випадку, якщо господарі подбали про якісний ремонт і красивою меблів, це приміщення може мати недолік.

А саме, порожні кути. Особливо вони небажані для невеликої вітальні, і цю проблему необхідно вирішити. Якщо поміркувати і пустити в хід фантазію, з порожнього кута можна зробити щось гарне, а може ще й корисне.

Кутова меблі

Дуже практичний варіант – кутова меблі. Шафа, тумба або стелаж стане прикрасою кімнати і принесе користь. Тут можна зберігати речі або використовувати кутові шафи як міні-бару.

Декоративні ніші

Якщо ремонт тільки починається, можна передбачити декоративну нішу в стіні. Ніші можуть бути парними і оформленими симетрично, це підійде для американського стилю. Добре такий декоративний елемент впишеться в єгипетське і марокканське напрямку.

Консоль

Помістити в куті звичайний стіл неможливо, так він там і не потрібен. А от для вузького консольного столика – це саме підходяще місце. На нього можна поставити квіткову вазу або телефон. Ще краще буде виглядати такий столик, якщо його доповнити дзеркалом.

Екстравагантний торшер

Такий варіант має як естетичну, так і практичну сторони. Особливо незамінний цей освітлювальний прилад в кутку, який знаходиться між кріслом і диваном або двома диванами. Так що, якщо хтось вирішить влаштуватися в зручному кріслі і зайнятися читанням, торшер буде вельми до речі.

Вазон або ширми.

Пожвавити і прикрасити вітальню можна поставивши в куток великий вазон або діжку з рослиною. Стали вже класикою в наш час фікус або пальма подарують кімнаті затишок і трохи екзотики.

Ще один варіант – заховати кут за ширмою. Спосіб хороший для прихильників техніки фен-шуй, де гострі кути не вітаються. У просторій вітальні можна поставити дві ширми в протилежні сторони, створивши симетрію.

Куточок читання або робоча зона

Безликий і незайнятий кут вітальні може стати справжньою міні-бібліотекою або домашнім офісом. Особливу увагу при цьому варто приділити освітленню. Для цих цілей чудово підійде настінне бра або настільну лампу.