Натяжні стелі в Митищах Стеля завжди на виду: недоліки не приховаєш за меблями і картинами, і вони цілком можуть зіпсувати загальне враження від інтер'єру. Ще не так давно проводилися ретельні і «брудні» роботи по вирівнюванню поверхні будівельними сумішами або зашиванию гіпсокартоном з наступною обробкою.

Але потім з'явилася більш приваблива перспектива – натяжні стелі. Спочатку вони були дорогими, так і фахівців не вистачало. Зараз же ціни стали доступними, а професіонали готові приїхати в будь-який район столиці та області, наприклад, в Митищі - https://coplast.ru/natyazhnie-potolki-v-mitishchah/.

Визначаємо відповідні натяжні стелі

Є кілька видів натяжних стель і величезна кількість дизайнів.

Матеріал. В одних випадках краще підійдуть виконані з ПВХ-плівки полотна, в інших - тканинні.

Дизайн. Для натяжних стель білий колір – не межа мрій. Колірна гамма неймовірно широка, при цьому поверхня може бути матовою, глянсовою або сатиновою. При бажанні можна вибрати і більш оригінальну рельєфну фактуру, скажімо, під оксамит або замшу, металік або мармур. Дійсно унікальні стелі виходять завдяки нанесення рисунків або фото.

Походження і ціна матеріалу. Самі полотна можуть мати різну вартість, починаючи від простих до бюджетних полотен преміум класу. До того ж доступні і ексклюзивні рішення з індивідуальною фотодруком. Матеріали можуть поставлятися з різних країн. Користується попитом німецька, французька, італійська, бельгійська, швейцарська продукція відомих брендів.

Вибрати необхідно не тільки матеріал, але і бажану конструкцію.

Доступні варіанти:

 • прості однорівневі;

 • однорівневі з спайкою декількох різних полотен;

 • багаторівневі із застосуванням одного або декількох видів полотен;

 • «ширяють» стелі або системи «зоряне небо»;
 • освітлення: стандартне, з точковими світильниками, зі світлодіодами, комбіноване, дизайнерське;

  крім того під натяжну системою може бути прокладена додаткова звукоізоляція.

  Так що можна підійти індивідуально і втілити в життя самі незвичайні рішення.

  Вибираємо постачальника натяжних стель

  Пропозицій на ринку чимало, тільки одні компанії виконують весь спектр послуг і надають подальший сервіс, інші виступають просто монтажниками, а відповідати за якість полотен і робіт надалі навряд чи будуть.

  Звертайте увагу на ряд моментів, які будуть підтверджувати надійність постачальника:

 • Широта асортименту побічно підтверджує серйозність фірми. До того ж, співпраця з виробниками дозволяє ціни забезпечувати на прийнятному рівні, без необхідності переплачувати посередникам. На весь товар є сертифікати якості та безпеки, а також докладні характеристики і опис.

 • Наявність власного складу прискорює виконання замовлення: не доведеться чекати чергової поставки європейських полотен.

 • Портфоліо з прикладами виконаних робіт дозволять оцінити дизайнерські ідеї і майстерність монтажників, допоможуть вибрати найбільш підходящий Вам варіант. Відгуки клієнтів розкажуть про особливості співпраці з компанією.

 • Наявність калькулятора вартості – прозорість формування ціни.

 • Повний спектр робіт: консультації з вибору, безкоштовна робота замірника, виконання дизайнерських полотен, монтаж кваліфікованими співробітниками без залучення сторонніх майстрів.

 • Наявність гарантійного і сервісного обслуговування. У договорі повинні бути вказані моменти, коли ремонт і усунення недоліків проводиться компанією безкоштовно (провисання полотна, пошкодження із-за помилок установки тощо). Бажано, щоб можна було викликати майстрів компанії в разі необхідності злити воду при затопленні сусідами, усунути ушкодження гострим предметом або виконати інший ремонт навіть після закінчення гарантійного строку.
 • Правильно підібрана компанія – запорука отримання відмінного результату без розчарувань надалі. Професіонали допоможуть з вибором і на високому рівні втілять в життя будь-які ідеї.