Капітальний ремонт міняємо сантехніку Замислюючись про капітальний ремонт, не можна не обійти тему застарілого сантехнічного обладнання. Якщо вчасно не замінити сантехніку, то вона банально ризикує потекти в самий невідповідний момент.

І доведеться міняти підлоги, проводити ремонт стін і стель у сусідів і т. д. Краще один раз як слід витратитися і замінити всю сантехніку яку можна знайти тут aqua-city-sar.ru.

Найбільше зносу піддаються сталеві труби опалення, які кородують буквально за лічені роки. Якщо система опалення вважається відкритою і в неї потрапляє кисень, вважається основним каталізатором корозії, рекомендується купувати тільки пластикові труби опалення з поліпропілену, зшитого поліетилену або металопластику. І зрозуміло на забути встановити новітні радіатори опалення, які в наш час зустрічаються у вільному продажу не тільки чавунними, але також алюмінієвими і біметалічними.

Особливий наголос треба зробити на внутрішній системі каналізації. Не справа, якщо в будинку як і раніше проведені застарілі чавунні труби, які ризикують потекти. Краще купити недорогі труби каналізації з ПВХ або поліпропілену, що має зовнішній діаметр 50 мм (це стандарт у вітчизняному сегменті сантехніки), а товщину стінок не менше 3.7 мм. Можна купити цілком якісні російські та турецькі труби каналізації. Якість останніх ще вище – вони за рахунок високої товщини стінок взагалі не «грають». Але в будь-якому випадку дані труби каналізації з'єднуються між собою за допомогою гумових сальников. Використовувати термальну пайку не доведеться.

Капітальний ремонт міняємо сантехніку
Капітальний ремонт міняємо сантехніку

Сифони також потрібно міняти. Для ванни цілком підійдуть стандартні одноходовые переливні сифони, тоді як для кухонної раковини переважно встановлювати колбовые сифони, цінні тим, що в них можуть затримуватися будь-які цінні предмети, здатні вилетіти при митті посуду.

У ванній кімнаті рекомендується демонтувати стару чавунну ванну і замінити її акриловою. Остання важить менше, відрізняється високим рівнем теплоізоляції (гаряча вода буде остигати досить повільно) і в таких ваннах часто є передвстановлені отвори, потрібні для інсталяції гідронасосів. В останньому випадку акрилова ванна перетворюється в зручну ванну-джакузі, в якій можна отримати будь-який вид масажу – повітряний, гідравлічний або змішаний (турбопул).

Старі унітази, зроблені з фаянсу, рекомендується демонтувати та замінити на нові аналоги, зроблені з порцеляни. Останні також відрізняються гарним білосніжним видом, їх поверхня не тріскається і не вбирає неприємних запахів. Якщо в будинку встановлені лічильники витрати холодної води, рекомендується купувати унітаз з роздільним змивом. Але можна купити версію унітазу з загальним змивом і також гарантувати економію води в бачок рекомендується помістити баклажку з водою на 0.5 літрів і кожен раз, коли буде відбуватися змив, буде істотно заощаджується холодна вода.