Ремонт. Вибираємо виконавців Всім хочеться чистоти, порядку і затишку та коли тема ремонту житла набуває все більшої актуальності, відразу постає питання: що та як? Деякі воліють займатися цим самі, а хто-то, в силу різних обставин, наймає виконавців.

До вибору працівників для ремонту варто поставитися дуже серйозно, щоб не шкодувати потім про марно витрачені кошти, не втратити час, а найголовніше вберегти себе від можливих розчарувань.

Не зайве нагадати, що довіряти своє житло і закуплені дорогі матеріали неперевіреним людям загрожує не тільки неякісним виконанням роботи, але і взагалі небезпечно. Існують фірми і організації, які займаються цим професійно, мають широкий спектр послуг і зроблять ремонт "під ключ" в мінімальні терміни.

1. Перше, що потрібно зробити, вибираючи з тих, хто вирішить ваш ремонтний питання, це роздобути побільше інформації про тій фірмі, в яку збираєтеся звернутися: почитайте відгуки на сайті, поговоріть з друзями, можливо, хтось вже звертався туди.

2. Обов'язково відвідайте офіс компанії особисто і ознайомтеся з наявними документами, ліцензія на право проведення ремонтних робіт повинна відповідати тому, що вам запропонують. Укладення договору про послуги, гарантійні зобов'язання, докладний кошторис про вартість виконаних робіт і тих послуг, які будуть вам надані, конкретні терміни, все це повинно оформлятися офіційним чином.

3. Запросіть представника ремонтної бригади додому ще до підписання договору, покажіть обсяг роботи, висловіть особисті побажання, позначте можливі варіанти того або іншого виконання ваших вимог, при цьому уважно спостерігайте за реакцією майбутнього виконавця, тому що серйозний, кваліфікований професіонал повинен задавати багато питань, детально і ретельно вивчити нюанси.

4. Зверніть увагу: скільки часу працює компанія на ринку подібних послуг, адже чим довше виявляються послуги з ремонту, тим більше досвіду і професіоналізму повинно бути, тим більше до неї довіри.

5. Якщо ви вирішили знайти працівників через інтернет, минаючи походи по офісах компаній, то не пошкодуйте часу і уважніше почитайте всі відгуки клієнтів, а по можливості, зв'яжіться з ними і поцікавтеся, що сподобалося, а що ні. Так само, фірми, що поважають себе, створюють на своїх сайтах портфоліо, де можна подивитися вже відремонтовані приміщення.

6. Ознайомтеся з переліком послуг даної організації по ремонту, адже чим він ширший, тим менше вам доведеться турбуватися з приводу виконання всіх необхідних видів робіт. Починатися ремонтні роботи з ліквідації старих покриттів, поверхні ретельно готуються, проводиться шпаклювання, а якщо є необхідність, то і шумоізоляція, і лише потім починаються косметичні обробки.

7. Якщо вам потрібні зміни глобального масштабу, такі як серйозна перепланування, спочатку, обов'язково скористайтеся послугами консультанта, який спеціалізується на цьому питанні, а так само проясніть моменти юридичного характеру, щоб з'ясувати законність майбутніх змін.

8. Не соромтеся вимагати гарантій з приводу всіх вироблених робіт, якщо вам пропонуються гарантії тільки усного характеру, то варто задуматися про іншу фірму-виконавця, адже якщо згодом у вас з'являться претензії, то вам набагато складніше вирішити питання на свою користь.

9. Останнє, на що треба звернути увагу, це зовнішній вигляд офісу, працівників, паперів, тому що працівники, виглядають неохайно, все швидше і працювати так само, подумайте: чи треба вам мати з ними справу.

Хороший ремонт це, в першу чергу, ваша заслуга – значить, ви зуміли все правильно підібрати, розрахувати і проконтролювати.