Посилення залізобетонних конструкцій Застосування подібних конструкцій зараз зросла як ніколи, причому їх використовують не тільки в промисловості, але і в індивідуальних забудов. Але час нещадно для всіх, тому потрібно зміцнювати конструкції із залізобетону.На сайті msi66.ru представлені металоконструкції, які можна замовити при необхідності. Наприклад, такі конструкції часто використовують в мостобудуванні, тому важливо посилювати періодично їх, тоді буде рух безперебійно. Руйнування залізобетонних конструкцій відбувається швидше, якщо погано продумана гідроізоляція комплексу, водостічні пристосування зовсім відсутні. Так на мостах вода може стікати з проїжджої частини, прямо на фасадні балки, змочування веде до корозії.

Посилення залізобетонних конструкцій
Корозія з товщиною шару всього 4-5 мм, викликає ослаблення до 20-25 %. Крім того з залізних виробів вона переходить на бетон, який навіть можуть потріскатися від таких процесів. Таке руйнування досягається роками, але якщо вчасно вжити відповідні заходи ремонт будівлі буде набагато дешевше.

Підсилювальна діяльність, традиційний спосіб, полягає у збільшенні площі арматури на робочих моментах. Для цього встановлюють додаткове залізне виріб, далі його зміцнюють бетонуванням. Триває такі роботи довго, адже затвердіння і остаточне висихання відбувається протягом двох тижнів.

Також важливо враховувати, що іноді новий бетон часто погано зчіплюється зі старим цементним шаром. Тому іноді процес посилення неможливий, тому балки повністю міняють на нові або ж бетон при традиційному посилення замінюють полімер розчинами.